Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства МІСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ СВЯТКУЄ ЮВІЛЕЙ -15 РІЧЧЯ

МІСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ СВЯТКУЄ ЮВІЛЕЙ -15 РІЧЧЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Та чи багато мукачівців знають як відбувалось її становлення?
Не так давно Мукачiвська картинна галерея вiдсвяткувала 15-рiччя першої виставки. За цей час вона пропахла шедеврами (фарбами) і намалювала свою історію. Звісно, що народженням і процвітанням галереї ми завдячуємо міській раді, а також митцям, що вклали свою душу в картини і подарували їх галереї . Та хто ці митці? Звідки вони? Мукачівська галерея - це справжня скарбниця художніх здобутків різних національностей . Окрім того, що в ній виставляли картини художників з Ужгорода, Берегова, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Дніпропетровська, Одеси, Києва та багатьох інших куточків нашої держави,в ній оселилися і шедеври митців інших держав. У галереї виставляли свої роботи художники не тільки сусідніх країн, але навіть з інших материків. Загалом були виставлені роботи художників з таких держав як: Польша, Румунія, Росія, Білорусь, Угорщина, а також Швеція, Китай і США. Всього за п'ятнадцять років 117 художників різних країн показали тут свою майстерність. Багато хто з художників неодноразово викладає тут свої роботи. Загалом за ці роки виставлено кілька тисяч картин. Незважаючи на такі непогані здобутки такого маленького містечка і таку турботу влади про суспільство, залишається питання: для яких шанувальників це мистецтво? Як зазначив директор галереї Андрій Іванчо, відвідувачі приходять постійно – і дорослий, і малий. Студентів та школярів менше, але і вони навідуються. То яка ж частина молоді відвідує галерею?
На сьогоднішній день люди через свої турботи рідко відвідують культурно-масові заходи. Доказом того є результати невеликого опитування, яким я намагалася охопити різні верстви населення і вікові групи. З п'ятдесяти опитаних 35% відповіли, що не знають навіть, де в їхньому місті знаходиться вищезгадана галерея, 45%, - що були там раз або двічі. Та головне, що більшість дорослих відповідали, що взагалі не часто відвідують культурно-масові заходи.
Та якщо батьки такі необізнані, а саме вони б мали прищеплювати дітям любов до мистецтва, то що тоді говорити про молоде покоління?
Міська рада робить усе, щоб школярі більше розвивались духовно; влаштовує виставки мистецьких робіт, сприяє збереженню національних звичаїв і традицій, запрошуючи учнів на майстер-класи з розпису писанок та на багато інших заходів. Також запрошує митців з різних міст та країн. Вже традиційним став щорічний конкурс «Закарпатський пленер», в якому із задоволенням беруть участь художники різних куточків Закарпаття, і не тільки. Та як ми бачимо населення мало інформоване щодо таких речей, саме тому слід більше проводити відкритих заходів для ознайомлення широких мас населення із здобутками митців, на які надихнула чарівна природа нашого краю.
Тому повертаючись до думки про те, що державу до самовдосконалення підносить саме духовність і культура, можна подякувати митцям, які талантом підіймають націю.
Юлія СУВОРОВА, випускниця ЗОШ № 10.{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%80%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B0+%C3%90%C2%B3%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BB%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".