Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ЩЕДРИЙ ДАР НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ВАСИЛЯ ПЕТЬОВКИ КНИГОЛЮБАМ МУКАЧЕВА

ЩЕДРИЙ ДАР НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ВАСИЛЯ ПЕТЬОВКИ КНИГОЛЮБАМ МУКАЧЕВА

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Свого часу з поміж інших претендентів на посаду міського голови Василь Васильович Петьовка вигідно вирізнявся розважливістю, впевненістю і, що важливо – готовністю виконати обіцяне. В цьому я переконалась ще у 2000 році, коли Василь Васильович був обраний депутатом Закарпатської обласної ради – на моє звернення до нього було відремонтовано одне з приміщень бібліотеки. А у 2003 році через відсутність бюджетного фінансування Центральна міська бібліотека могла залишитись навіть без мінімуму періодичних видань. Василь Васильович за власні кошти передплатив бібліотеці новинок на 5 тисяч гривень – слова цієї людини не розходяться з ділом.
Василь Васильович постійно проявляє інтерес до бібліотеки: за його ініціативи затверджено міську «Програму поповнення бібліотечних фондів» – (щороку на книги і періодику виділялось до 30-50 тис. грн.). Одночасно виділялося на нові книги по 10 тис. грн. з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Згодом було прийнято «Програму інформатизації бібліотек». Вперше до Всеукраїнського Дня бібліотек Василь Васильович подарував міській бібліотеці 10 тисяч гривень і поїздку наших працівників на Львівський книжковий фестиваль. І це стало традицією. Щороку до професійного свята бібліотекарів Василь Васильович, навіть вже будучи народним депутатом України, не забуває про міську книгозбірню – традиційні 10 тис. грн. на нові книги, грамоти та подарунки для бібліотекарів свідчать не просто про турботу про бібліотеку як одну з важливих складових загальноміської культури, а й про розуміння значимості книги у навчанні, самоосвіті, розвитку мешканців міста, зокрема, молоді. Адже майбутнє як Мукачева, так і всієї держави за грамотними, професіональними і відповідальними людьми.
До речі, вже впродовж чотирьох років Василь Васильович, навіть перебуваючи в Києві, дбає про потреби читачів бібліотеки – то подарує комп'ютери, то кошти на нові книги. І ось нова ініціатива народного депутата – спонсорський дарунок бібліотеці – 10 тис. грн. переказано у видавництво «Знання». Відтепер мукачівські любителі книги зможуть насолоджуватись новинками світових та українських видань.
Працівники Централізованої бібліотечної системи і її читачі вдячні народному депутату України Василю Петьовці за щедрий дар в такий важкий фінансовий час.
Ольга СТАДНИК, директор Центральної бібліотечної системи.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BF%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".