Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Список кандидатів на посади депутатів Мукачівської міської ради

Список кандидатів на посади депутатів Мукачівської міської ради

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Список кандидатів на посади депутатів Мукачівської міської ради (мажоритарникі)

Виборчий округ № 01

 

Євстратьєв Роман Романович – Єдиний центр
Павленко Владислав Андрійович – Фронт Змін
Бабаті Карл Карлович – Соціалістична партія України
Дерипаско Сергій Андрійович – Партія промисловців і підприємців
Малешко Юрій Юрійович – Народно-трудовий союз України
Гойда Віктор Ярославович – Сильна Україна
Райко Василь Васильович – Наша Україна
Павлишинець Іван Іванович – Партія регіонів
Данилюк Оксана Іванівна – Народна Партія
Майданевич Ірина Петрівна – Партія «Відродження»
Деркач Олександр Олександрович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»


Виборчий округ № 02

Скиба Володимир Ілейшович – Партія промисловців і підприємців
Кабаці Богдан Іванович – Єдиний центр
Дворниченко Світлана Іванівна – Фронт Змін
Полажинець Борис Васильович – Соціалістична партія України
Агафонова Алла Михайлівна – Нова політика
Шкоран Іштван Степанович – Демократична партія угорців України
Альохін Сергій Юрійович – Партія Регіонів
Шворак Ярослав Андрійович – Народна Партія
Горват Іван Іванович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Головченко Андрій Григорович – Козацька партія України
Поливко Руслан Іванович – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Ільтьо Віктор Васильович – Сильна Україна


Виборчий округ № 03

Варга Михайло Михайлович – Партія промисловців і підприємців
Галай Олександр Юрійович – Єдиний центр
Фаринич Роман Васильович – Фронт Змін
Пархомчук Павло Павлович – Комуністична партія України
Боднар Михайло Михайлович – Сильна Україна
Бердишев Вадим Юрійович – Партія Регіонів
Кобаль Василь Іванович – Народна Партія
Савчиниський Георгій Петрович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Качур Борис Борисович – Партія Зелених України


Виборчий округ № 04

Домнін Олександр Олександрович – Соціалістична партія України
Русин Ольга Юліївна – Нова політика
Радиш Ігор Петрович – Єдиний центр
Ілтьо Едуард Михайлович – Фронт Змін
Далекорій Ігор Васильович – Партія промисловців і підприємців
Товт Михайло Михайлович – Комуністична партія України
Мадяр Олена Василівна – Партія Регіонів
Подопригора Ірина Миколаївна – Народна Партія
Колядка Іван Михайлович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Іванов Сергій Володимирович – Союз
Гринчак Оксана Михайлівна – Наша Україна
Репинець Наталія Петрівна – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Боднарук Михайло Юрієвич – Сильна Україна


Виборчий округ № 05

Кушнір Іван Іванович – Єдиний центр
Люльченко Валентин Віталійович – Фронт Змін
Крайнов Олександр Юрієвич – Соціалістична партія України
Кобаль Тетяна Володимирівна – Партія Зелених України
Кампов Надія Семенівна – Партія Регіонів
Ед'єш Золтан Альбертович – Народна Партія
Шевченко Світлана Янівна – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Шкерта Руслан Михайлович – Сильна Україна


Виборчий округ № 06

Царегородцев Микола Васильович – Народно-трудовий союз України
Модек Маріанна Степанівна – Соціалістична партія України
Іваницька Ганна Василівна – Єдиний центр
Гурзан Василь Васильович – Наша України
Логойда Андрій Семенович – Сильна Україна
Азаренков Сергій Анатолійович – Партія Регіонів
Чічур Магдалина Миколаївна – Народна Партія
Потічний Ярослав Степанович – Партія «Відродження»
Левченко Наталія Олександрівна – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Паламар Юрій Олексійович – Партія Зелених України
Роглев Микола Миколайович – Союз
Країло Ельвіра Іванівна – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»


Виборчий округ № 07

Морека Микола Миколайович – Єдиний центр
Горячкун Юрій Юрійович – Соціалістична партія України
Ланьо Ярослав Іванович – Нова політика
Фегер Роман Миронович – Наша України
Гайдош Ольга Василівна – «КМКС» Партія угорців України
Ставнійчук Петро Іванович – Партія Регіонів
Галада Степан Степанович – Народна Партія
Гичка Олексій Юрійович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Левенець Борис Йосипович – Реформи і порядок
Гомонай Василь Васильович – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Мартинюк Сергій Васильович – Сильна Україна


Виборчий округ № 08

Якубич Мілан Іванович – Соціалістична партія України
Пренделович Руслан Йосипович – Народно-трудовий союз України
Деркач Євгенія Михайлівна – Єдиний центр
Чегі Христина Адальбертівна – «КМКС» Партія угорців України
Синчук Олексій Віталійович – Партія Регіонів
Румуняк Едуард Іванович – Народна Партія
Гриценко Світлана Іванівна – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Федів Юрій Ігорович – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Агоста Євген Васильович – Сильна Україна


Виборчий округ № 09

Бора Василь Іванович – Єдиний центр
Маняца Святослав Сергійович – Фронт Змін
Муска Микола Тиберійович – Наша України
Митрович Михайло Михайлович – Партія Зелених України
Чубирко Іван Іванович – Партія Регіонів
Лукушкін Дмитро Борисович – Народна Партія
Мохнацький Володимир Михайлович – Партія «Відродження»
Никитюк Наталія Олександрівна – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Воронов Валерій Васильович – Соціалістична партія України
Симодейко Іван Андрійович – Сильна Україна


Виборчий округ № 10

Бігун Марія Іванівна – Єдиний центр
Якунін Станіслав Олександрович – Фронт Змін
Бисага Марія Михайлівна – Нова політика
Машика Володимир Володимирович – Народно-трудовий союз України
Герц Мирослав Мирославович – Сильна Україна
Окаль Іван Іванович – Партія Регіонів
Семенович Іван Іванович – Народна Партія
Лізанець Олександр Олександрович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Уста Василь Петрович – Соціалістична партія України
Демида Алла Василівна – Наша Україна


Виборчий округ № 11

Данчевська Галина Володимирівна – Фронт Змін
Ладжун Магдалина Василівна – Соціалістична партія України
Кополович Володимир Кирилович – Наша України
Кукушкін Іван Іванович – Єдиний центр
Меліков Сархан Балдадашович – Молодіжна партія України
Юричко Віктор Михайлович – Партія Регіонів
Іванков Павло Веніамінович – Народна Партія
Дербай Василь Васильович – Партія «Відродження»
Рейти Василь Васильович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Попович Евеліна Михайлівна – Народно-трудовий союз України
Горват Марія Ласлівна – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Богдан Микола Яношович – Сильна Україна


Виборчий округ № 12

Шкріба Михайло Васильович – Єдиний центр
Молнар Алла Павлівна – Фронт Змін
Орос Йосип Яношович – Соціалістична партія України
Белевцев Ілля Васильович – Нова політика
Ільтьо Сергій Васильович – Сильна Україна
Шершун Олександр Вікторович – Народна Партія
Кенийз Ярослав Михайлович – Партія «Відродження»
Брусо Юрій Іржійович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Матвеюк Олександра Анатоліївна – Партія Зелених України
Кіш Олександр Микулашович – Наша Україна
Фірко Тарас Володимирович – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»


Виборчий округ № 13

Васюта Василь Васильович – Єдиний центр
Дома Людмила Сергіївна – Соціалістична партія України
Шматченко Валерій Михайлович – Комуністична партія України
Олексик Іван Іванович – Наша Україна
Тегзе Єлизавета Юліусівна – «КМКС» Партія угорців України
Левкулич Михайло Михайлович – Партія Регіонів
Шекета Іван Лукич – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Гайдук Олександр Васильович – Фронт Змін
Йонаш Іван Михайлович – УДАР Віталія Кличка
Мацецко Віктор Михайлович – Сильна Україна


Виборчий округ № 14

Лабош Михайло Михайлович – Єдиний центр
Цибарь Іван Іванович – Фронт Змін
Степанов Валерій Афанасійович – Комуністична партія України
Прокофьєв Ігор Іванович – Партія Регіонів
Бобуська Анастасія Дмитрівна – Народна Партія
Осташ Любомир Степанович – Партія «Відродження»
Сичугов Віталій Володимирович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Гуйван Василь Васильович – Соціалістична партія України
Мальчицький Нестор Антонович – Реформи і порядок
Гернет Марія Іванівна – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Фінік Оксана Зорянівна – Сильна Україна


Виборчий округ № 15

Крочак Сергій Васильович – Фронт Змін
Харламов Сергій Сталінтинович – Нова політика
Піонтковський Віктор Олексійович – Комуністична партія України
Кримський Сергій Броніславович – Партія Регіонів
Мерцин Володимир Георгійович – Народна Партія
Маняк Іван Георгійович – Єдиний центр
Соболев Ігор Анатолійович – Партія «Відродження»
Різак Ольга Карлівна – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Романова Тетяна Миколаївна – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Рокач Іван Михайлович – Сильна Україна


Виборчий округ № 16

Ілов Василь Адамович – Єдиний Центр
Лендяк Олександр Сергійович – Нова політика
Зембицький Олександр Анатолійович – Партія промисловців і підприємців
Ільтьо Павло Іванович – Народно-трудовий союз України
Лишак Андрій Васильович – Комуністична партія України
Свищо Іван Іванович – Наша України
Павлик Антоній Васильович – Демократична партія угорців України
Булеца Юрій Юрійович – Сильна Україна
Шутко Вячеслав Ласлович – Партія Регіонів
Гарагонич Василь Васильович – Народна Партія
Лешко Олександр Васильович – Партія «Відродження»
Дідик Алла Володимирівна – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Сальнікова Ніна Олександрівна – Соціалістична партія України
Катрич Олександр Антонінович – Фронт Змін
Фінік Богдан Зорянович – Союз
Кубан Андрій Васильович – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»


Виборчий округ № 17

Герц Олена Сергіївна – Фронт Змін
Маринюк Олексій Анатолієвич – Соціалістична партія України
Балога Іван Васильович – Нова політика
Сідор Степан Ілліч – Партія промисловців і підприємців
Сенько Іван Васильович – Єдиний центр
Бейреш Іван Михайлович – Комуністична партія України
Ільєнко Ірина Сергіївна – Сильна Україна
Корольова Єлізавета Дезидерівна –«КМКС» Партія угорців України
Сміхайлюк Володимир Іванович – Партія Регіонів
Богаш Володимир Олександрович – Народна Партія
Кость Ірина Георгіївна – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Софілканич Римма Михайлівна – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»


Виборчий округ № 18

Шубець Володимир Омелянович – Єдиний центр
Соболєв Борис Володимирович – Фронт Змін
Яцканич Михайло Михайлович – Соціалістична партія України
Продан Сергій Сергійович – Нова політика
Горбачов Сергій Васильович – Партія промисловців і підприємців
Машико Ярослав Петрович – Партія Регіонів
Вдовенко Аркадій Михайлович – Народна Партія
Нестеренко Олександр Олександрович – Всеукраїнське об'єднання «атьківщина»
Бобіта Олександр Іванович – Союз
Романов Микола Ігорович – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Лукіянець Борис Володимирович – Сильна Україна


Виборчий округ № 19

Герасимюк Сергій Олександрович – Фронт Змін
Екшмідт Олександр Антонієвич – Соціалістична партія України
Щепак Сергій Михайлович – Комуністична партія України
Плеша Юрій Юрійович – Сильна Україна
Гавришко Мирослав Гаврилович – Єдиний центр
Танинець Михайло Іванович – Партія Регіонів
Ковач Василь Михайлович – Народна Партія
Лешко Василь Дмитрович – Партія «Відродження»
Дідик Олексій Ярославович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Бахтін Олексій Васильович – Партія Зелених України
Федорів Роман Іванович – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»


Виборчий округ № 20

Якимчук Віталій Серафимович – Єдиний центр
Халус Василь Яношович – Фронт Змін
Подоляк Віталій Остапович – Соціалістична партія України
Сувирда Василь Йосипович – Партія промисловців і підприємців
Лялюшко Валерій Аркадійович – Комуністична партія України
Литвин Ігор Михайлович – Партія Регіонів
Бондарь Володимир Іванович – Народна Партія
Костенко Степан Андрійович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Дулов Павло Георгієвич – Реформи і порядок
Онопрійчук Валерій Васильович – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»
Нілабович Юрій Миколайович – Сильна Україна


Виборчий округ № 21


Михайлов Олександр Володимирович – Фронт Змін
Цап Олександр Костянтинович – Нова політика
Шевченко Віктор Федорович – Комуністична партія України
Невідомський Володимир Ростиславович – Сильна Україна
Сікач Віктор Васильович – Партія Регіонів
Лукачина Маргарита Михайлівна – Народна Партія
Мельник Павло Петрович – Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Станинець Андріана Іванівна – Наша Україна
Чорі Василь Васильович – Єдиний центр
Падеріна Аліса Сергіївна – Всеукраїнське об'єднання «Свобода»

{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B1%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B8;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.



Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".