Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства "РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я – 2010". МУКАЧІВЦІ СЕРЕД КРАЩИХ

"РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я – 2010". МУКАЧІВЦІ СЕРЕД КРАЩИХ

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Шостого липня 2010 року серед мальовничих Карпатських гір у селі Рекіти відкрився VII міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я» під гаслом «Створимо разом планету Добра». На нього з'їхалися багато талановитих дітей з різних куточків України: делегації з Мукачева, Ужгорода, Львова, Одеси, Полтави, Луцька, Криму, Теплодару, Кузнєцова, Києва. На святі учасників радо вітали організатори фестивалю на чолі із ректором МАЛіЖу Василем Тарчинцем. Прибув сюди і його засновник - 89-річний Володимир Ковалик, який зараз проживає в Чикаго, але серцем лине у рідну домівку, в Україну.
З Мукачева на фестиваль поїхало 12 чоловік із різних шкіл (ЗОШ№ 6, 7, 11, 13) під керівництвом психолога ЗОШ № 6 Тетяни Мішко та Оксани Томищ, заступника директора по виховній роботі ЗОШ №7. Ми брали участь у таких номінаціях: поезія, журналістика, художнє фото та малюнок, авторська пісня. 6 липня відбулося урочисте відкриття. Мабуть, одним із найповажніших гостей свята був Володимир Ковалик. Він також вітав усіх присутніх, читав власні поезії, на обличчі його помітне було радісне хвилювання. Йому урочисто було вручено медаль «Героя козацтва». Саме він і започаткував фестиваль «Рекітське сузір'я». Мені глибоко запали в душу його слова: «Я щасливий, що бачу талановиту українську молодь, яка живе у вільній і незалежній Україні. Велике щастя знати і бути впевненим у тому, що місток єдності поколінь у нас справжній. Щасти Вам у житті! Творчих дерзань Вам, дорогі мої!»
Наступного дня всі учасники розділилися по номінаціях. Дехто пробував себе у двох, трьох і навіть чотирьох із них. З дітьми працювали справжні професіонали в тій чи іншій сфері. Поети читали власні вірші, журналісти писали статті, художники малювали картини на запропоновану тему, співаки виконували свої пісні. Делегації також готували невеличкі виступи. Мукачівська делегація представила журі сценку про відзначення свята Івана Купала, відтворивши в ній традиції святкування, які здавна прижились у нашому місті, у мікрорайоні Підгоряни.
У програмі фестивалю були різні екскурсії. Дуже сподобалася нам екскурсія в Колочаву, в спеціально збудоване старовинне село, де були і будинки різних за матеріальним станом та посадою людей, і стара залізниця. Були тут навіть особисті речі верховинців, що вражали всіх простотою і в той же час якоюсь загадковістю. Найочікуванішим для кожного з учасників став гала-концерт. Після виступів відбулося нагородження, якого всі так довго чекали. Мукачево завоювало багато дипломів, грамот, призів та нагород. Кожен учасник отримав нагороду, всі були раді та задоволені.
Наша поїздка стала можливою завдяки копіткій організації допомоги Мукачівської міської Ради в особі голови міста З.З.Лендєла, заступника голови міської Ради М.М.Лабоша, завідуючої міським відділом народної освіти Т.Б. Тіби, директора ЗОШ №6 В.І.Бори, голови міського відділення МАЛіЖ М.І.Фенцик, вчителям-керівникам шкільних об'єднань: В.Ю.Шепі, О.С.Томищ, Т.В.Рогальській, О.І.Уліганець, М.В.Дубей, Н.В.Світлинець, Е.О.Мар'ян, Т.П.Мішко. Спасибі Вам, шановні наші наставники, за гарний відпочинок. Обіцяємо: все, чим захоплюємось, будемо розвивати і надалі, тим самим примножувати славу нашого міста Мукачева.
Вікторія ТОРОНІ, учениця 11 класу ЗОШ №6, призер фестивалю у номінації «Журналістика» (диплом І ступеня).

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".