Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства

Новини культури, громадське життя міста Мукачева. Соціальні новини Мукачева.ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ

Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРДМ та ГО ММТ «Інваліди дитинства» привітали працівників бібліотеки з професійним святом.
 

До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

стратегічне післяпроектне планування та передкінцеві підсумки проекту «Просування політичного діалогу між українськими НДО та виконавчою владою з питань адміністративних послуг

 

На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову вудку (найбільший улов), майстер клас з приготування та конкурс на найсмачнішу рибну юшку.
 

МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК

У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120 років Мукачево минулого року не відзначало. Війна на Сході з російським агресором, економічна скрута і блокування Казначейством коштів міського бюджету не дозволили святкувати.
 

ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ

Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича Куруца, як одного з кращих керівників спортивного руху міста над Латорицею.
 

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, біля пам’ятного знаку героям-чорнобильцям на вул. Я.Мудого відбувся мітинг-реквієм.
 

Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій

Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій управління праці та соціального захисту населення м. Мукачево повідомляє, що особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014-2015 років,
 

Увага! Фотоконкурс!

Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації у рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї проводитиме фотоконкурс “Миттєвості сімейного щастя”.
 

У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану

Від дня виведення радянських військ з Афганістану минуло вже 26 років. У цій війні брали участь 160 тисяч українців, майже 2 з половиною тисячі загинули.  Понад 60 військових зникли безвісті або потрапили в полон. Поранення отримали більше восьми тисяч українців.
 

Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-оперативної групи  Мукачівського міськвідділу, працівниками відділу внутрішньої безпеки в Закарпатській області задокументували факт дачі хабара працівнику Державтоінспекції.
 


Страница 1 из 29
ЗІ СВЯТОМ БІБЛІОТЕКИ - Діти та молодь з особливими потребами обласного ЦСПРД�...
До Всесвітнього дня захисту психічного здоров’я 10 жовтня - стратегічне післяпроектне планування та передкінцев�...
На набережній Латориці у Мукачеві відбудеться фестиваль риболовлі та рибної юшки - У програмі заходу: змагання рибної ловлі на поплавкову...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1122-Й РІК - У це нині важко повірити, але величний ювілей – свої 1120...
ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА ВЕТЕРАНОВІ СПОРТУ - Спортсмени Мукачева згадують Григорія Георгійовича К�...
ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЧОРНОБИЛЬЦІВ - Минулої суботи, напередодні 29-ї річниці аварії на Чорн�...
Роз’яснення щодо термінів подання документів для призначення житлових субсидій - Щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій упр...
Увага! Фотоконкурс! - Департамент соціального захисту населення Закарпатсь...
У Мукачеві відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану - Від дня виведення радянських військ з Афганістану мин�...
Правоохоронці задокументували факт спроби дачі хабаря працівнику ДАІ  - Працівники ДАІ спільно з правоохоронцями слідчо-опера...

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".