Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Cоціально-економічне становище Мукачева у І півріччі 2011 року

Cоціально-економічне становище Мукачева у І півріччі 2011 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Промисловість. За підсумками І півріччя п.р. промисловими підприємствами Мукачева реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 362,4 млн.грн., питома вага якої в загальнообласному обсязі реалізації складала 9,7%.
Капітальні інвестиції. За січень–червень п.р. у розвиток економіки міста вкладено 60,6 млн.грн. капітальних інвестицій, їх питома вага у загальнообласному обсязі складала 8,0%. Інвестиції в основний капітал зменшилися порівняно з відповідним періодом минулого року більше, як на третину до 51,8 млн.грн. і становили 85,5% загального обсягу капітальних інвестицій.
Капіталовкладення у житлове будівництво Мукачева становили 8,3 млн.грн. і склали 47,6% до обсягів відповідного періоду минулого року.
Будівництво. Індивідуальними забудовниками міста протягом першого півріччя п.р. введено в експлуатацію 10,0 тис.м2 житла, що на 28,9% менше, ніж у І півріччі 2010р. Частка міста в загальнообласному обсязі введеного в І півріччі п.р. в експлуатацію житла склала 11,8%.
Транспорт. Автотранспортними підприємствами міста Мукачево протягом І півріччя п.р. перевезено 275,8 тис.т вантажів, що на 9,9 менше, ніж за І півріччя минулого року. Вантажооборот зріс на 11,1% і склав 255,7 млн.ткм. Послугами пасажирського транспорту у першому півріччі п.р. скористалися 5008,8 тис. пасажирів, що на 7,9% більше, ніж за шість місяців минулого року. Пасажирооборот залишився на рівні показника відповідного періоду минулого року і за січень–червень п.р. склав 55,5 млн.пас.км.
Зовнішньоекономічна діяльність. Обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами за І півріччя п.р. становив 94,0 млн.дол. США і зріс порівняно з відповідним періодом минулого року на 47,4%, імпорту, відповідно – 135,8 млн.дол. США і зріс у 1,8 раза. Відיємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 41,8 млн.дол. США. Загальний обсяг іноземних інвестицій в економіку міста на 1 липня п.р. склав 52,6 млн.дол. США.
Роздрібна торгівля. Обсяг роздрібного товарообороту підприємств-юридичних осіб, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства за січень–березень п.р. склав 224,4 млн.грн., що у порівнянних цінах майже на третину більше, ніж за відповідний період минулого року.
Ціни. Індекс споживчих цін (інфляції) по області у червні п.р. порівняно з травнем зафіксовано на рівні 100,9%, з початку року – 104,6%, при 100,4% та 105,9% – по країні.
Ринок праці. Рівень зареєстрованого безробіття в місті станом на 1 липня п.р. становив 1,7 % чисельності постійного населення працездатного віку, проти 1,3% на відповідну дату 2010р.
Заробітна плата. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника зяйнятого в економіці міста за січень–червень п.р. становила 2002 грн. і була на 2,7% вищою від середнього рівня по області. Загальна сума невиплаченої заробітної плати зменшилася порівняно з початком року на 10,2%, а протягом червня на 7,2% і на 1 липня п.р. становила 1225,2 тис.грн. На економічно активні підприємства припадала третина загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати.
Населення. На 1 липня 2011р. у м.Мукачево проживало 84,3 тис. осіб. Протягом шести місяців п.р. загальна чисельність населення Мукачева збільшилася на 112 осіб за рахунок міграційного приросту. Природне скорочення населення за цей період склало 2 особи.
Михайло Білей, начальник відділу Головного управління статистики у Закарпатській області

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".