Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ГОЛОВНИЙ АРХІВАРІУС КРАЮ ВІДПОВІДАВ НА ЗАПИТАННЯ

ГОЛОВНИЙ АРХІВАРІУС КРАЮ ВІДПОВІДАВ НА ЗАПИТАННЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Минулого тижня в Мукачеві приймав городян директор обласного архіву Закарпатської області Михайло Делеган. Він відповів на численні запитання. Зокрема, чи мають право архівні установи вживати заходи впливу до порушників Закону «Про національний архівний фонд та архівні установи»?

Так, відповідно до абзацу 7 пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2002 року № 1616 «Про затвердження Типового положення про архівний відділ районної, районної в містах Києві і Севастополі державної адміністрації» (далі – Положення), архівний відділ має право порушувати в порядку, встановленому законодавством, питання про притягнення до відповідальності працівників архівних установ, користувачів документами Національного архівного фонду та інших осіб, винних у порушенні законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи, а також про відшкодування ними збитків, заподіяних власнику документів Національного архівного фонду або уповноваженій ним особі.
Відповідно до підпункту 5.9 пункту 5 наказу Державного комітету архівів України від 21.06.2002 р. № 49 «Про затвердження Примірного положення про архівний відділ міської ради міста республіканського (Автономної Республіки Крим), обласного значення (далі – Примірне положення), архівний відділ має право порушувати в порядку, встановленому законодавством, питання про притягнення до відповідальності працівників архівних установ, користувачів документами Національного архівного фонду та інших осіб, винних в порушенні законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи та про відшкодування ними шкоди, завданої власнику документів Національного архівного фонду або уповноваженій ним особі.
Відповідно до ст. 92-1 Кодексу України про адміністративні порушення, за недбале зберігання, псування, знищення, приховування, незаконну передачу іншій особі документів Національного архівного фонду або документів, що підлягають внесенню до нього, незаконний доступ до зазначених документів передбачається адміністративна відповідальність.
Відповідно до ст. 255 Кодексу України про адміністративні порушення протоколи про вище перераховані правопорушення мають право складати органи управління архівною справою і діловодством. Відповідно до ст. 3 Положення, архівний відділ здійснює управління архівною справою і діловодством на території району. Відповідно до пункту 3 Примірного положення архівний відділ здійснює управління архівною справою і діловодством на території міста.
З огляду на викладене, начальники архівних відділів міських рад, райдержадміністрацій мають право складати протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності осіб за порушення законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".