Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Мукачівська радіолокаційна станція. Бути чи не бути?

Мукачівська радіолокаційна станція. Бути чи не бути?

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Використання росіянами українських об'єктів залишається чи не найгострішою проблемою військового співробітництва двох країн. За радянських часів військовий ланцюжок тісно пов'язував Україну і Росію, і життя одних об'єктів була неможлива без інших. Так, існування Мукачівської радіолокаційної станції зараз під загрозою, оскільки в лютому минулого року Москва відмовилася продовжувати договір про її використання.

radio-lokacijna-stancijaТепер це – головний біль не тільки військових, а й політиків. Сюди не пускали журналістів жодного разу за 36 років існування станції. Величезні пластини довжиною в 256 метрів - антени, які здатні ловити найменший рух в атмосфері і космосі на відстані 5 з половиною тисяч кілометрів. прослуховують повітряний простір над Північною Африкою, Європою, Середземномор'ям – все як на долоні. Від цікавих "цивільних" поглядів потужні антени приховують бокси, зовні схожі на звичайні зерносховища. За часів СРСР існувала негласна домовленість між Москвою і Вашингтоном: будь-яка дія щодо локаційних станцій вважалася нападом на країну. Тільки дві держави світу могли дозволити собі мати  таку дорогу "військову іграшку". Після 91-го ця розкіш дісталася Україні.

Олександр Кунь, оперативний черговий Мукачівської РЛС: – "На табло можна бачити в режимі реального часу дальність, азимут, швидкість цілі. Тепер тільки гучна тиша в коридорах, вперше за весь час існування РЛС. 26 лютого 2009-го Росія – єдиний замовник спостережень за балістичними ракетами – відмовилася від українських послуг. Не в останню чергу через політичну напруженість між двома країнами."

Віктор Потапенко, начальник Мукачівської РЛС: – "Російська сторона компенсувала тільки  експлуатаційні витрати, а питання на утримання персоналу вирішувалося за рахунок українських коштів. Тепер все це – українська турбота."

Лариса Задорожна, кореспондент: – "Ці машини перебувають в режимі "відключено". За півтора року їх запускали лише тричі. У загальній сумі станція працювала 15 діб. За цей час Україна отримала інформацію про 40 тисяч космічних об'єктів. А тепер Київ опинився перед вибором: закрити станцію і назавжди позбутися радянської спадщини або спробувати заробити на ній. Переговори ведуться і з Європою, і з Росією."

Степан Гавриш, заступник голови Ради національної безпеки України: – "Їх можна було б перевести на роботу у космосі, оскільки ці дослідження розширюються. Але це питання вимагає фундаментальних інвестицій. Поки що наскільки мені відомо Росія не проявляє до цього інтересу , скоріше навпаки, вона розвиває власні комплекси і будує нові. Чи знайде Київ спільну мову з Москвою? Або гроші на оновлення Мукачівської станції? Від цього залежить її життя. Життя 150 її робітників. А ще життя півтисячного військового містечка, який сьогодні живе за рахунок станції."

    Лариса Задорожна, Іван Єрмаков. "Подробности"

{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%87%C3%90%C2%B8+%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BA%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B8%C3%91%C2%8E%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".