Головна Спортивні новини 16 невикористаних можливостей

16 невикористаних можливостей

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
Три сухі м'ячі та 16 невикористаних можливостей збільшити рахунок проти двох у суперника
Минулого тижня футбольні клуби області зіграли кілька перенесених ігор 5 туру та матчі 9 туру першості Закарпаття. Спочатку в четвер пістрялівці в перенесеній грі не залишили шансів довжанцям – 3:0. Того ж таки дня новодавидківці вдома досить несподівано розписали мирову з іршавчанами – 1:1. В неділю 13 червня команди зіграли ігри 9 туру. Гравці ФК «Мукачево» вдома приймали футболістів довжанської «Боржави». Перші 15 хвилин господарі налагоджували контроль над м'ячем, та коли м'яч доходив до штрафної, то у мукачівських форвардів виникали проблеми з обробкою м'яча. На 18-й хвилині півзахисник Андрій Герц довгим пасом між захисників вивів віч-на-віч з воротарем форварда Володимира Бабича. Та останній довго обробляв шкіряного і дозволив захисникам ліквідувати небезпеку. Треба сказати, що хоч Бабич і виконав чи не найбільше обсяг чорнової роботи на полі, та не використав загалом 7 нагод збільшити свій доробок із забитих голів. Іноді техніка, маю на увазі її недостатність, ставала на заваді, іншим разом воротар Віктор Драгула був на висоті, та найбільше ударів ішло повз ворота. Як треба забивати, хоч і не з першої спроби, показав Мілан Гартман. Він на 24-й хвилині замкнув простріл з лівого флангу Василя Варги, вколотив смугастого в правий нижній кут і відкрив рахунок у грі. 6 гольових нагод протягом гри також не використав один з найактивніших на полі Василь Варга. Втім він, окрім того, що віддавав результативні передачі, реалізував одну можливість відзначитись. На 49-й хвилині капітан мукачівців влучно низом пробив зі штрафного. Воротар був прикритий і не зміг вчасно зреагувати, отож був змушений вдруге виймати м'яча з сітки. Також треба згадати активні дії лівого крайнього Василя Горського та партнера, що його замінив, Йосипа Бундаша. Саме ці два гравці змусили отримати на собі дві жовті картки суперникам і як наслідок на 59-й хвилині вилучення півзахисника гостей Руслана Максима. Три нагоди відзначитись за неповний другий тайм перебування на полі мав Мирослав Бундаш. Одну з них він реалізував на 71-й хвилині. Форварда вивели віч-на-віч з Віктором Драгулою і він у найкращих традиціях професійного футболу зняв павутину з правої дев'ятки воріт суперника. Закінчення гри проходило в обопільних атаках, та все ж ближчими до взяття воріт були господарі. Чого тільки варта швидка атака по центру на другій доданій хвилині, коли Мирослав Бундаш коротким пасом вивів Василя Варгу практично віч-на-віч з воротарем. Останній цілив в правий нижній кут та гостей врятувала стійка. Арбітр гри Вадим Запрудняк фінальним свистком зафіксував підсумковий рахунок 3:0 на користь нашої команди. Слід згадати також про повернення на поле після травми Петра Зийнича. Цей фактор безумовно додасть впевненості його партнерам по захисту у наступній грі 10 туру в Рахові 20 червня та в домашньому матчі 11 туру проти «Берегвідейка» 27 червня. Аналогічну перемогу – 3:0 відсвяткувала і мукачівська молодь. Рахунок відкрив Олександр Горський, а далі чергові м'ячі до свого активу записали Роман Пуга та Іван Делеган.
Результати 9 туру: «Середнє» – «Ялинка» 5:0 (юнаки – 5:0); «Метеор» – «Бужора» 4:0 (4:1); «Поляна» – «Карпати» 8:1 (6:0); «Вишково» – «Севлюш» 3:0 (0:2); «Верховина» – «Ф. Медвідя» 0:1 (3:0); «Говерла» – «Берегвідейк» – перенесено.
Турнірну таблицю очолили середнянці, у яких 24 очки. На два менше залишилось у берегівчан, котрі мають гру в запасі. З п'ятого на третє місце піднялись пістрялівці, у яких 19 пунктів. З третього на четверте опустились полянці з 17 заліковими балами та грою в запасі. З четвертого на п'яте зійшли мукачівці, які набрали 16 очок. На п'ятій сходинці залишились і мукачівські юнаки, які здобули 17 пунктів і на 5 пунктів відстають від лідерів – берегівчан.
Євген Свищо.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%91%C2%83%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B1%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BB;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}