Головна Спортивні новини ДОПОМОГЛИ ВДАЛІ ЗАМІНИ, зроблені Олександром Когутичем.

ДОПОМОГЛИ ВДАЛІ ЗАМІНИ, зроблені Олександром Когутичем.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
ДОПОМОГЛИ ВДАЛІ ЗАМІНИ, зроблені Олександром Когутичем та самовідданість гравців
Минулої неділі футбольні команди зіграли ігри 10 туру чемпіонату Закарпаття–2010. Ще напередодні стало відомо, що з розіграшу остаточно знялась ясінянська «Говерла» і всі результати попередніх турів за її участі анульовали. Внаслідок цього недорахувались трьох пунктів і мукачівці. А, отже, на гру звітного туру в Рахові проти місцевих «Карпат» мукачівці вийшли з чималою мотивацією. futbol_3Першими на не зовсім якісний зелений газон вийшли юнаки. Мукачівська молодь на початку матчу грала не дуже сконцентровано. Захисники зловживала різними фінтами, провокуючи швидкі контратаки господарів. Вже на 8-й хвилині захисна ланка на чолі з Олександром Горським не встежила за форвардом господарів Сергієм Ткачем, який впритул розстрілював мукачівського воротаря Віктора Пугу, та останній у стрибку забрав м'яча до рук. А вже через хвилину мукачівці залишили без нагляду півзахисника Миколу Козурака, який вивів господарів вперед – 1:0. Незважаючи на пропущений гол, тренер Василь Варга зміг налаштувати хлопців на боротьбу і вони надалі не припускались подібних помилок. Більше того включили швидкості, до чого виявились не готові суперники. На 61-й хвилині Степан Кваковський, звільнившись від опіки на лівому фланзі, скористався необачним виходом воротаря і запустив удар-парашут у дальній кут. І хоч глядачі та рахівські гравці почали доводити, що м'яч влучив в перекладину, та арбітр зафіксував взяття воріт – 1:1. Через 4 хвилини, один з найактивніших на полі мукачівців Роман Пуга бездоганно реалізував вихід віч-на-віч з воротарем і встановив остаточний рахунок – 2:1 на користь нашої команди.
Далі за справу взялись основні склади. Для допомоги в атакуючих діях Володимиру Бабичу Олександр Когутич випустив зі старту Мілана Гартмана та Валерія Смагіна. Та вони, додавши креативу, все ж не переважали. Коли справа доходила до удару, то шкіряний ніби зачарований оминав рамку або влучав у воротаря. Бачачи такі незграбні дії форвардів, в атаку раз по раз підключались захисники. Цим на 18-й хвилині скористались карпатівці. Невисокий але швидкісний півзахисник Іван Микуличинський втік правим краєм і зробив простріл на лінію воротарського майданчика на форварда Ласло Барона, який відкрив рахунок у грі – 1:0. До перерви Володимир Бабич та Мілан Гартман втратили кілька чергових нагод зрівняти рахунок. На початку 2 тайму небезпечних ударів з-за меж штрафної завдали Сергій Кундрик, Валерій Смагін та Андрій Герц. Першим двом трохи забракло влучності, а на шляху м'яча після удару Герца невчасно став Володимир Бабич. Господарі відповіли контратакою лівим краєм, яку ударом в дальній кут завершував Юрій Савляк, та Мирослав Лютнянський відбив і з другої спроби забрав шкіряного до рук. Тут терпець Олександра Когутича увірвався і він зробив ряд замін, які змінили гру. На 70-й хвилині гості вчергове пішли вперед по центру. Мирослав Бундаш, який додав гостроти грі мукачівців, середнім пасом вивів на вільний простір Андрія Герца. Півзахисник одразу пробив в правий нижній кут і поклав черговий гол-красень – 1:1. Не встигли рахівські фани схопитись після цього за голову, як Мирослав Бундаш, отримавши м'яч в центрі віддав чергову результативну передачу на лівий край Йосипу Бундашу. Останній, побачивши необачний вихід кіпера з воріт, закинув шкіряного йому за комірець – 2:1. На 81-й хвилині Йосип Бундаш, який буквально пошматував швидкісними проходами захисну ланку на лівому краї, зробив навісну передачу на Володимира Бабича, а останній головою вколотив м'яч в сітку – 3:1. Мукачівці зробили символічну гойдалку, присвятивши цей та два попередні м'ячі новонародженій донечці Мирослава Бундаша. На 91-й хвилині останній, опинившись на лівому краї, зробив черговий гострий простріл у штрафну на Володимира Бабича, який із вбивчої позиції пробив над перекладиною, зберігши остаточний рахунок – 3:1 на користь наших.
Результати 10 туру: «Берегвідейк» – «Поляна» 2:1 (юнаки – 4:2); «Ялинка» – «Метеор» 3:1 (1:2); «Верховина» – «Середнє» 1:2 (2:0); «Ф. Медвідя» – «Боржава» 2:0 (5:0); «Бужора» – «Вишково» 2:4 (2:0).
Турнірну таблицю знову очолили берегівчани, у яких 25 очок. На один пункт менше у середнянців. Третіми залишаються пістрялівці, у яких 18 балів. Двома очками їм поступаються мукачівці, які піднялись з п'ятої на четверту позицію. 15 пунктів в активі новодавидківців, які також піднялись з 6-ї на 5-ту сходинку. З 4-го на 6 місце опустились полянці, у яких 14 очок і гра в запасі. Стільки ж залікових пунктів мають великобичківці, які поки сьомі. Замикають таблицю як і раніше рахівчани та міжгірці, у яких по 4 очки. Мукачівські юнаки, які поки що також четверті, мають в активі 17 очок і поступаються лідерам – берегівчанам 8-ма заліковими балами. Наступну гру ФК «Мукачево» проведе 27 червня на домашньому стадіоні «Авангард» проти берегівчан. Не забудьте прийти вболівати за рідну команду!
Євген Свищо.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%91%C2%83%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B1%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BB;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}