Головна Спортивні новини ГРАВЦЯМ «МУКАЧЕВО» ВИСТАЧИЛО 20 ХВИЛИН

ГРАВЦЯМ «МУКАЧЕВО» ВИСТАЧИЛО 20 ХВИЛИН

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
щоб відправити новодавидківців у глибокий нокаун.
Минулої неділі команди відіграли матчі 21 туру чемпіонату Закарпаття 2010 року з футболу. В одній з центральних ігор мукачівці вдома приймали гравців «Ф. Медвідя». Так швидко, як минулої неділі, городяни в цьому сезоні не вирішували долю поєдинку навіть з відвертими аутсайдерами.
На матч проти новодавидківців їх вивів на поле новий в. о. головного тренера і одночасно капітан Василь Варга. До слова, він традиційно був і одним з кращих на полі, оскільки разом з Василем Вахом та Андієм Герцом розгортали швидкі багатоходівки правим флангом. Після однієї з них, на 5-й хвилині, партнери вивели на ударну позицію Івана Бандуровича. Півзахисник з 20-ти метрів вколотив м'яч в праву дев'ятку воріт Рудольфа Годьмаша – 1:0. Гості спробували перевести гру на протилежну половину поля, де шукали передачами нападника Василя Луцу. Однак останньому вільно дихати не давав захисник Михайло Карібов. Коли ж форварду вдавалось втекти, то Михайла підстраховували партнери. На 10-й хвилині новодавидківці наразились на швидку контратаку суперника. Василь Варга середнім пасом на лівий край штрафної відрізав захист суперника і вивів нападника Олексія Остафійчука віч-на-віч з воротарем. Форвард одразу пробив у дальній правий кут – 2:0. На 12-й хвилині Василь Варга повторив подвиг Бандуровича, коли ударом з 17-ти метрів «зняв павутину» з правої дев'ятки воріт гостей – 3:0. На 20-й хвилині останнім повністю зіпсував настрій Олексій Остафійчук, який отримавши передачу від Івана Бандуровича підступно пробив в лівий кут. М'яч по зрадницьки підскочив перед Годьмашем і влетів в ліву дев'ятку його воріт – 4:0. Під кінець тайму новодавидківцям вдалось організувати кілька небезпечних вилазок до воріт господарів. В одній з них Василь Луца із штрафного з 30 метрів влучив в ліву шістку воріт Дмитра Гази, однак воротар у стрибку відбив його. А на 45-й хвилині передачу з лівого краю Сергія Медвідя ударом з лінії штрафної замкнув Василь Пеняшко, однак м'яч просвистів поруч з лівою стійкою. Отримавши в 1-му таймі 4 «сухі» м'ячі, гості по перерві на газон «Авангарду» не вийшли, встановивши остаточний рахунок – 4:0 на користь «Мукачева».
Гравці молодіжного складу нашої команди у грі з «Ф. Медвідя» здобули 12-ту перемогу в першості – 2:1.
Решта матчів 21 туру: «Вишково» – «Берегвідейк» 3:3 (юнаки – 1:4); «Поляна» – «Боржава» 2:0 (6:1); «Метеор» – «Севлюш» 4:0 (юнаки – 1:1); «Верховина» – «Ялинка» 1:0 (1:2).
За 5 турів до закінчення лідером залишаються берегівчани, у яких 50 очок та найменше пропущених м'ячів (7). На 6 пунктів менше у полянців, які мають найбільше забитих та найкращу різницю м'ячів (66:14). У середнянців, які треті, 37 очок і на гру менше. 33 залікові бали у мукачівців, які йдуть четвертими. 31 очко у «Метеора», який на п'ятому місці. Замикають таблицю міжгірці, у яких найменше забито м'ячів (9) і така ж кількість пунктів, та рахівчани, у яких 4 очки, найбільше пропущених та найгірша різниця м'ячів (13:69).
Серед молодіжних команд лідирують також гравці «Берегвідейка», у яких 47 балів, найбільше забитих і найкраща різниця м'ячів (55:15). З 3-го на 2-ге місце піднялись мукачівці, у яких 40 очок та найменше пропущених м'ячів (13). З 4-ї на 3-ю сходинку за рахунок кращої різниці м'ячів (54:17 проти 47:14) піднялись полянці, у яких 39 пунктів. Така ж кількість очок і на гру менше у середнянців, які опустились з 2-го на 4-е місце. На відстані 3-х перемог від останніх знаходяться виноградівці, у яких 30 балів та п'ята сходинка. Замикають таблицю рахівчани, у яких 12 балів, найбільше пропущених і найгірша різниця м'ячів ( 16:54), та міжгірці, у яких 9 очок і найменше забитих м'ячів (14).
В неділю, 3 жовтня, мукачівці в рамках 22 туру, протистоятимуть в Довгому місцевій «Боржаві».
Євген Свищо.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%91%C2%83%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B1%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BB;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}