Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ПЕРШИЙ КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

ПЕРШИЙ КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Минулої суботи, 1 червня, відбулося найочікуваніша подія для мукачівської молоді – Свято випускників. Відкривали її за традицією випускники ліцез з посиленою військово-фізичною підготовкою. Цього року атестати про повну середню освіту отримали 88 юнаків, а загалом за 13 років існування ліцею з його стін вийшло 1096 випускників. Викладачі, ліцеїсти та їх батьки, мукачівці переглянули відеоролик пам’яті першого начальника ліцею полковника Олександра Гальченка, який так рано пішов з життя. Присутніх привітали із завершенням навчання заступник міського голови, керуючий справами міськвиконкому Олександр Галай, представники Головного управління МНС у Закарпатській області.
А під вечір квітли усмішки на обличчях і сповнювалися радістю та надією серця 402 юних мукачівців – юнаків і дівчат, які закінчили школу, отримали атестати та парадним маршем пройшли вулицями міста. На святково прикрашеній площі зібралися тисячі мешканців та гостей міста. Привітати випускників прийшли голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, міський голова Золтан Ленд'єл, заступники міського голови, депутати обласної ради.
З вітаннями та словами вдячності до педагогів звернувся голова обласної ради Іван Балога, який вручив всім класним керівникам, які випускали 11 класи, цінні подарунки. Випускників привітав і депутат обласної ради Андрій Балога,  вручивши кожному з них вітальну листівку і грошову премію з нагоди завершення навчання в школі. Від імені всіх випускників 2013 року зі словами вдячності до вчителів та батьків звернувся випускник ЗОШ №13, золотий медаліст Тарас Гринчак.   Батьківське благословення та настанова на майбутнє доросле життя від Мар’яни Човбан, мами випускниці ЗОШ № 11, викликали сльози в очах багатьох випускників.
Начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Михайло Мотильчак зачитав наказ про нагородження випускників шкіл золотими та срібними медалями, а міський голова Золтан Ленд’єл та голова обласної ради Іван Балога вручили почесні нагороди сорока двом випускникам мукачівських навчальних закладів.
Святковий настій створили для всіх присутніх чудові виступи вихованців Мукачівського Будинку школярів.
Урочиста подія закінчилася традиційним вальсом випускників (хореограф-постановник  Полянська Н.І.) та святковим салютом. Повітряні кульки й голуби, випущені випускниками, понесли за обрій їх надії на успішне та щасливе життя.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".