Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Мукачівський міський голова приєднується до акції «Казначейство, віддай місту гроші»!

Мукачівський міський голова приєднується до акції «Казначейство, віддай місту гроші»!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Про знущання над місцевим самоврядуванням, зокрема, в питанні розпорядження власними коштами йдеться вже доволі давно. І чи не першим про цю проблему заявив міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл, зокрема,  в своєму інтерв’ю «На жаль, маємо те, що маємо» ( газета «Мукачівська Ратуша» 38(151) від 28 лютого 2013 року), де  він акцентував увагу на тому, що міська влада не змогла розрахуватися  з відповідними комунальними та підрядними організаціями на суму понад три мільйони гривень за 2012 рік. У той же час в бюджеті розвитку на  рахунку в органах Державної казначейської служби  знаходилися наших 24 мільйони гривень.
На жаль, до сьогоднішнього дня звернення Мукачівського міського голови на адресу найвищого керівництва держави (Прем’єр-міністра України Миколи Азарова у жовтні 2012 року та Президента України Віктора Януковича у червні 2013 року) з даної проблематики не дало жодних позитивних результатів. Така ситуація в масштабах країни призвела до того, що керівники органів місцевого самоврядування інших областей та регіонів також почали висловлювати свою незгоду, або навіть протест проти такого стану справ. Яскравим підтвердженням цього стала акція  «Казначейство, віддай місту гроші», яка, щойно з’явившись, почала набирати  широкого розмаху як серед мешканців, так і серед керівників органів місцевого самоврядування, які несуть відповідальність за стан справ на своїх територіях, а розпоряджатися заробленим не можуть.
Не дивно, що  міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл заявив про свою рішучу підтримку вищевказаної акції, добре усвідомлюючи, що без вирішення цієї проблеми колапс в господарській діяльності органів місцевого самоврядування неминучий.  Було б дуже добре, якби до вирішення цього вкрай наболілого питання терміново долучилися і народні обранці, бо тільки разом можна вирішити те, що стосується кожного з нас.
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".