Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Пройшли XIV Малі Олімпійські ігри

Пройшли XIV Малі Олімпійські ігри

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
У рамках Дня захисту дітей 1червня відбулися XIV Малі Олімпійські ігри серед дошкільнят. Двадцять п’ять команд з дошкільних навчальних закладів взяли участь у цих унікальних, не маючих аналогу в Україні змаганнях. Спортсмени змагалися в трьох номінаціях — стрибки в довжину, кидання м’яча на дальність, естафета.
Починаючи церемонію відкриття учасники змагань святковим маршем пройшли стадіоном на чолі з “олімпійськими богинями” та командою-переможницею 2012 року, яка несла Олімпійський прапор, та вишикувались колонами перед суддями та гостями заходу. Командувач парадом – заслужений тренер України Генадій Будкевич представив команди та гостей. На ігри були запрошені: заступник міського голови Михайло Лабош, начальник управління освіти Михайло Мотильчак, начальник відділу у справах молоді і спорту Володимир Улиганець. Вони привітали команди та побажали перемоги й подальших досягнень.
“Рівняння на прапор” - звучить команда і маленькі спортсмени під звуки гімну повертаються до прапора... Урочиста мить, батьки ледь стримуючи сльози захвату дивляться на своїх дітей — вони ще такі маленькі — та вже так по дорослому налаштовані на перемогу! Пишаються вихованцями та хвилюються за них й інструктори дитсадків з фізичного виховання.
Привітати спортсменів прийшли й хореографічні колективи ДНЗ№23 з таночками “Диско” та “Весняний”, ДНЗ№30 з “Таночком україночок”, ДНЗ№20 з таночком “Веселе прання”.
І ось починаються саме змагання... Це потрібно було бачити, як завзято виборювали перемогу команди, як вболівали за кожного свого учасника! Емоції просто зашкалювали! Батьки не могли всидіти на місцях, вигукуючи назви команд та підбадьорюючи дітей. Особливо емоційно напруженою була естафета “зустрічний біг”, в запалі маленькі спортсмени ладні були бігти ще і ще.
У кожному виді змагань були визначені переможці.
У стрибках в довжину кращими стали: І місце — Аделія Попович (ДНЗ№35), ІІ місце — Владислав Ганькович (ДНЗ№18), ІІІ місце — Іван Гоца (ДНЗ№5), ІV місце — Арсен Барнич (ДНЗ№12), V місце — Ангеліна Серветник (ДНЗ№3) та Мартіна Беца (НВК “Гармонія”).
У киданні м’яча на дальність: І місце — Андрій Гонак (ДНЗ№23), ІІ місце — Андрій Комар (ДНЗ№11), ІІІ місце — Роланд Лендел (ДНЗ№23), ІV місце — Руслан Бенце (ДНЗ№8), V місце — Євген Станкович (ДНЗ№6).
В естафеті кращими були: І місце — команда ДНЗ№34, ІІ місце —ДНЗ№23, ІІІ місце — ДНЗ№12, ІV місце — ДНЗ№17, V місце — команди ДНЗ№20 та ДНЗ№20.
Усіх переможців було нагороджено грамотами управління освіти та спортивними призами. Не залишилися без уваги й інші учасники змагань — для всіх було морозиво, сік та стрибки на батуті. Приємною несподіванкою стали солодкі подарунки від голови облради Івана Балоги для всіх маленьких спортсменів.
Каріна Корольова (фото автора)
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".