Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ – ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ – ШЛЯХ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Учора відбулося засідання виконкому Мукачівської міської ради. Першим на порядку денному стояло питання про стан та перспективи розвитку міжнародної співпраці Мукачева. Повідомлення зробив начальник відділу зовнішньо-економічних зв’язків, інвестицій та туризму Адік Боднар. Так, приміром, у сфері інвестицій в економіку Мукачева перше місце Австрія – 12 підприємств, 45 % - об’єму ПІІ, АУП СП “Фішер-Мукачево”, ТОВ “АВЕ Мукачево”, ПАТ “Мукачівський завод “Точприлад”, 2. Угорщина – 27 підприємств, 15  % - об’єму ПІІ,  3. США -  8 підприємств, - 7 % - об’єму ПІІ, СП “Віад Сейлс Мукачево”, 4.Німеччина – 10 підприємств, 6 % - об’єму ПІІ,  ДП «Мукатекс», ЕНО Меблі Лтд. Об’єм іноземних інвестицій – 64 570,6  тис. $ США  Частка міста в обласному показнику експорту товарів – 16%  позитивне сальдо ЗТ товарами 12,6 млн. дол. США.
В обговоренні взяли участь міський голова Золтан Ленд’єл, його перший заступник Ернест Нусер.
Розглянуто питання про роботу управління комунальної власності в частині виконання функцій регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами та про стан розміщення рекламних засобів на території Мукачева станом на 22 травня 2013 року. Загалом у місті розміщено 255 рекламних конструкцій, використання яких тільки в цьому році принесло в міську казну понад 160 тисяч гривень. Втім, як підкреслив міський голова Золтан Ленд’єл, 53 з цих об’єктів, так би мовити безхозні, тому потрібно переводити їх з приватної в комунальну власність або демонтувати, і взагалі потрібен суворий контроль за використанням рекламних засобів. У зв’язку з плином часу, зміною містобудівної ситуації, розробкою нового Генплану міста, який знаходиться в завершальній стадії коригування, а також з метою опрацювання заяв щодо розміщення рекламних засобів на території міста створено комісію, яку очолив перший заступник міського голови Ернест Нусер.
Коментуючи питання про виконання рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 29.01.2013 р. № 3 «Про висвітлення діяльності виконавчого комітету міської ради в засобах масової інформації», міський голова відзначив, що створення органу міської ради – газети «Мукачівська Ратуша» дозволило значно розширити запити населення щодо висвітлення діяльності міської влади, життя територіальної громади Мукачева.
На виконкомі ухвалено рішення про створення при виконкомі міської ради комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків у Мукачеві, затверджено її склад.
Розглянуто низку питань, поданих відділом служби у справах дітей, а також житлові, приватизаційні, будівельні питання.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".