Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ, ВИПУСК МДУ

ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ, ВИПУСК МДУ

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
Якщо перші випускники молодого мукачівського вузу мали в дипломах запис, що закінчили філіал Технологічного університету Поділля (м. Хмельницький), то нинішні горді з того, що були студентами Мукачівського державного університету. mukachvskii_derjavnii_unversitet Минулої суботи на площі перед парадних входом до університету вишикувались 891 юнак і дівчина – випускники МДУ на чолі зі своїми викладачами, а позаду юрмились щасливі батьки та рідні. Серед них 126 магістрів. З червоними дипломами закінчили навчання в університеті п'ятдесят студентів, із них сорок магістрів.
Урочистості з нагоди вручення дипломів традиційно почалися з винесу прапора МДУ. Відтак з напутнім словом до своїх колишніх студентів звернувся ректор МДУ, професор Юрій Мигалина. Лейтмотивом його виступу був заклик до молодих фахівців: вчитися, вчитися і ще раз вчитися, застосовувати набутті знання в практичній роботі. З добрими побажаннями юнакам і дівчатам знайти своє місце в житті виступили заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Качур та в.о. міського голови Мукачева Ігор Радиш (З.З.Ленд'єл у відпустці). Облдержадміністрація подарувала університету комп'ютерне обладнання. Від імені випускників до професорів і викладачів зі словами глибокої вдячності за знання, життєвий досвід звернувся екс-голова студентської ради Олександр Фединишинець.
_mukachvskii_derjavnii_unversitet_3Віднедавна лекції на кафедрі туризму студентам читає заслужений працівник побуту України, колишній генеральний директор київського готельного комплексу «Братислава», виконавчий директор земляцтва закарпатців у Києві Христо Роглєв. Він, зокрема, відзначив, що в Закарпатті все більше уваги приділяють туристичній галузі і тому фахівці цієї справи вкрай потрібні. А генеральний директор фірм «Едельвейс-Лего» та «Інтерконтиненталь», академік Технологічної академії наук України Петро Басараб у свою чергу відзначив, що активно співпрацює з мукачівським вузом з дня його заснування і сьогодні на підприємстві працює багато колишніх випускників МДУ.
mukachvskii_derjavnii_unversitet_2Треба сказати, що студенти-випускники брали активну участь не тільки в навчанні, але і в громадській та науковій роботі. Так, приміром, випускниця педагогічного факультету МДУ Наталія Ференці здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Під оплески присутніх ректор Юрій Мигалина вручив їй диплом переможниці.
А потім настала хвилююча і радісна мить вручення дипломів. Першими їх отримали «червоні» дипломанти.
Ні для кого не секрет, що багато випускників вузів і коледжів вимушені працювати не за фахом, оскільки не можуть знайти гідної роботи, особливо в нинішній кризовий час. Втім, до випускників Мукачівського держуніверситету подібна ситуація стосується меншою мірою, оскільки в області і, зокрема, Мукачеві працює багато підприємств легкої промисловості, десятки банківських установ, кредитних спілок, які й потребують фахових спеціалістів. Чимало випускників працевлаштовуються ще під час навчання у вузі. Одним із них є Олександр Фединишинець. mukachvskii_derjavnii_unversitet_4Навчаючись на факультеті туризму і модельного бізнесу, юнак водночас працює екскурсоводом, організовує туристичні поїздки. Цікавлюсь у нього, якими бачить свої перспективи?
– Непоганими, – відповідає Олександр. – Ви ж чули, що сказав Христо Йосипович Роглєв – за туризмом в Закарпатті майбутнє і спеціалісти будуть завжди затребуваними. Не один я з нашого курсу і навчався, і працював. Уже мають постійні робочі місця в Сваляві Світлана Улиганинець та Сергій Спірін. Впевнений, що роботу можна знайти завжди, тільки потрібно не лінуватися і як можна раніше заявити про себе якимось новаціями.
Микола РІШКО.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".