Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ЗНАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ – ВИМОГА ЧАСУ !

ЗНАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ – ВИМОГА ЧАСУ !

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 
Кажуть молодь має, у першу чергу, здобути добру освіту. Освіта дорослих є невід'ємною частиною політики навчання впродовж усього життя та необхідною для життя в умовах конкуренції для забезпечення можливостей працевлаштування, соціальної інтеграції, активної громадянської позиції та особистого розвитку.
Чим далі, тим більше звертають увагу на якість освіти і в нашій державі. Зрозуміло, що тільки справжні фахівці можуть подолати труднощі та будувати краще майбутнє.
Мова відіграє важливу роль у житті. Зрештою, з мови починається сама держава. У мові – важлива суть існування держави, її сила і могутність. Без рідної мови не має народу як нації. Але, разом з тим, сучасна, успішна, розвинена людина повинна знати хоча б одну іноземну мову. Історично відомо, що Закарпаття є мультинаціональним простором. Старше покоління нашого краю володіє кількома іноземними мовами (говірками) – німецькою, словацькою, угорською, румунською, не кажучи про російську. Це стосується, зокрема, і нашого рідного Мукачева. Яскравий приклад щодо володіння декількома мовами подає міський голова Золтан Ленд'єл, який вдало використовує свої знання з різних мов у спілкуванні при зустрічах з іноземними гостями. Це йому допомагає вільно, без перекладачів, спілкуватися і вирішувати різні питання щодо покращення добробуту територіальної громади міста.
Молодь – це майбутні кадри, які будуть вирішувати політичні та економічні проблеми суспільства, тобто, у першу чергу, повинні вміти комунікувати із вітчизняними та іноземними партнерами, переймати досвід, нові технології тощо. Щодо можливостей вивчення іноземних мов у нашому місті, то вона в нас необмежена. У більшості сімей деякі мови передаються з покоління в покоління батьками (угорська, словацька, румунська...), але сьогодення потребує вивчення і інших європейських мов: англійська, німецька, французька, італійська і т.д., цьому допомагають приватні курси, мовні школи по вивченню іноземних мов.
Якщо дивитися політику освіти в західних країнах, зокрема, в сусідній Угорщині, то студент будь-якого факультету при бажанні отримати диплом, повинен володіти мінімум однією іноземною мовою на середньому рівні (В 1, В1+). Незабаром візьме старт у нашій країні Euro-2012, це ще більше спонукає нас на швидше оволодіння іноземними мовами. Зокрема, в сфері послуг має бути високий професійний рівень обслуговування, а це неможливо без знання іноземної мови. Не випадково кажуть в народі, що чим більше знаєш мов, тим ти є багатшою людиною!
Інгрід Туріс, завідувач кафедрою іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент МДУ для "Мукачівської Ратуші".
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BE%C3%91%C2%81%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%96%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".