Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Гроші за паркування авто в Мукачеві більше не збиратимуть

Гроші за паркування авто в Мукачеві більше не збиратимуть

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Гадалося, що 3 сесія Мукачівської міської ради 6 скликання буде в 2010 році останньою, але – ні. На відміну багатьох попередніх років Верховна Рада прийняла Основний закон про бюджет держави ще поточного року і тому місцеві ради, від обласної до міських та районних мають можливість ухвалити свої бюджети ще наприкінці цього року. Отож, 4-а сесія Мукачівської міської ради 6 скликання збереться сьогодні, 30 грудня, о 14-й годині з порядком денним – «Про міський бюджет м. Мукачево на 2011 рік». Давно такого не було, дуже радісно, адже всі запрограмовані проекти вдасться розпочати вчасно.
А на третій сесії міськради, яка відбулася 23 грудня, було розглянуто рекордну, можна сказити, кількість питань порядку денного – 50. Розпочали із затвердження Регламенту міської ради 6 скликання. Депутат міської ради від «Фронту змін» Арсенія Яценюка Степан Чепак вніс проект альтернативного Регламенту, але, оскільки його не було завчасно подано на розгляд відповідної постійної депутатської комісії, і депутати не мали можливості його детально вивчити і проаналізувати, то сесія його відхилила і затвердила поданий депутатської комісією Регламент, а потім і вперше – Положення про помічників-консультантів депутата міської ради. Передбачається, що депутат міськради може мати до п'яти помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах. Персональний підбір кандидатур на цю посаду, організацію їх роботи та розподіл обов'язків між ними здійснює особисто депутат міськради, який несе відповідальність щодо поданих кандидатур у відповідності до чинного законодавства.
Сесія заслухала інформацію заступника начальника міськвідділу внутрішніх справ Василя Горвата про комплексну Програму забезпечення правопорядку та безпеки громадян в м. Мукачево, матеріально-технічного забезпечення структурних підрозділів і соціального захисту працівників Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатський області на 2011 рік. Сесія ухвалила цю комплексну Програму. Депутати міської ради ухвалили також Програми забезпечення організаційної діяльності міської ради та виконавчого комітету, комплексну Програму впровадження молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики, розвитку фізичної культури і спорту, розвитку футболу, забезпечення пожежної безпеки в освітніх установах міста, виготовлення правоустановчих документів майна начальних закладів міста, відновлення роботи реабілітаційних кабінетів в дошкільних навчальних закладах та облаштування медичних кабінетів в навчальних закладах міста, облаштування ігрових та спортивних майданчиків дошкільних начальних закладів на 2011-13 роки, що на сьогодні дуже актуально в зв'язку з погіршення стану здоров'я підростаючого покоління.
Ухвалено також Програми розвитку матеріально-технічної бази закладів культури і мистецтв, поповнення бібліотечних фондів, інформатизації бібліотек Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи, з питань збереження і розвитку духовних надбань громади міста Мукачево, а також щодо посилення соціального захисту населення Мукачева, медико-соціального центру міської організації Товариства Червоного Хреста на 2011 рік. Прийнято також Програму висвітлення діяльності Мукачівської міської ради, її виконавчого комітету, управлінь, відділів, структурних підрозділів міськвиконкому місцевими засобами масової інформації на 2011 рік.
Сесія ухвалила рішення про започаткування Колару Мукачівського міського голови, тобто офіційного символу міського голови – позолоченого цепу з гербом Мукачева, який використовується виключно міським головою під час сесій міської ради, урочистих церемоній, офіційних зустрічей та прийомів.
Внесено зміни до Статутів ММКП «ЖРЕП № 5», «Ремонтно-будівельне управління», «Міжнародний аеропорт Мукачево». Доповнено кількісний склад міськвиконкому, його членом обрано головного лікаря ЦРЛ, депутата обласної ради Василя Васюту.
Сесія внесла зміни в рішення № 781 від 26 листопада 2009 року «Про встановлення розмірів ставок фіксованого, єдиного податків для фізичних осіб та вартості торгових патентів». Внесено зміни до бюджету Мукачева на 2010 рік. Затверджено і розміри та порядок сплати місцевих податків та зборів. Детальніше читайте на сайті Мукачівської міської ради «Mukachevo.citi.org».
Не знаю, хто як, а я вважаю, що антигероєм Мукачева в 2011 році сміливо можна назвати нардепа від НУ-НС, екс-міліціонера Геннадія Москаля, який зробив все зі своєї злісної волі, щоб перешкодити оренді Мукачівського замку Паланок, коли знайшовся інвестор після оголошення конкурсу на його оренду. На щастя, його часи, схоже, минули. І на 3-й сесії Мукачівської міської ради було ухвалено рішення про оголошення конкурсу з надання права оренди підвального приміщення верхнього двору замку Паланок. Там буде розміщено винний підвал для дегустації кращих закарпатських вин. Адже гості Мукачева неодноразово висловлювали побажання, щоб була можливість подегустувати наші вина не тільки на фестивалі «Червене вино», але і впродовж цілого року. На жаль, популярний сьогодні винний туристичний маршрут по Закарпаттю Мукачево оминає, тому будемо сподіватися, що невдовзі на одній з наступних сесій будуть ухвалені рішення про податкові пільги і дозвіл на продаж місцевого вина в закладах громадського харчування Мукачева.
За поданням голови постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я Мирослава Гавришка сесія ухвалила Програми «Цукровий діабет», допомоги хворим на фенілкетонурію, поліпшення стоматологічного здоров'я населення Мукачева, безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, медикаментозного забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни на 2011-2012 роки.
Приємно відзначити, що з усіх питань порядку денного, не зважаючи на інколи полярні політичні симпатії депутатів міської ради, вони з усіх питань голосували за прийняття рішень, з жодного із 50 розглянутих питань не було подано голосу «проти».
Микола Рішко.
А саме про паркування автівок буде додано трохи пізніше. Залишайтесь з нами.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%81%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%81%C3%91%C2%96%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".