Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ НА 2010-2014 РОКИ: СЛОВО МУКАЧЕВУ

ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ НА 2010-2014 РОКИ: СЛОВО МУКАЧЕВУ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Відкриваючи публічні обговорення Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава» у великому залі міської Ратуші, заступник міського голови Ігор Радиш зауважив, що відмінність цієї зустрічі від давніх публічних «одобрям'с» на рішення якогось партійного з'їзду полягає в тому, що сьогодні не вимагається сліпа підтримка Програми , запропонованої Президентом України Віктором Януковичем. Потрібні пропозиції і зауваження з метою поліпшення і вдосконалення запропонованого проекту. Він також відзначив, що реформи повинні бути спрямовані на побудову сучасної, стійкої, відкритої і конкурентноспроможної у світовому масштабі економіки, формування професійної і ефективної системи державного управління і, зрештою, – на підвищення добробуту українських громадян.
Програма економічних реформ охоплює широкий спектр стратегічних перетворень за 5 напрямками, а саме: створення базових передумов економічного росту через утримання низького рівня інфляції, стабілізації державних фінансів і створення стійкої фінансової системи; формування режиму максимального сприяння для бізнесу шляхом зменшення ролі держави в економіці, зниження адміністративних бар'єрів для малосого та середнього бізнесу, модернізації податкової системи й поглиблення міжнародної економічної інтеграції України; модернізація інфраструктури і базових секторів шляхом усунення усталених структурних проблем в енергетичній залузі, ЖКГ, а також розвитку транспортної інфраструктури і ринку землі. Перехід від дотацій до самоокупності виробництва й соціальних послуг; збереження і розвиток людського й соціального капіталу шляхом підвищення ефективності і стабільності соціального захисту, поліпшення якості і доступності освіти та медичного обслуговування; підвищення ефективності державного управління через реформування державної служби і виконавчої влади. У 2010 році першочергово здійснюватимуться реформи щодо сталого економічного розвитку, поліпшення бізнес-клімату та залучення інвестицій, підвищення соціальних стандартів життя та модернізацію інфраструктури й базових секторів. Про це повідомила начальник відділу економіки міськвиконкому Світлана Васильцюн.
В обговорення цих повідомлень взяли участь начальник управління розвитку підприємництва і ринкових відносин головного управління економіки облдержадміністрації Владислав Міца, заступник начальника Мукачівської ОДПІ Євген Скальський, в.о. начальника фінансового управління міськвиконкому Олена Устиченко (з її пропозиціями та зауваженнями можна ознайомитися на 2-й сторінці газети), начальник Пенсійного фонду в Мукачеві Маргарита Лукачина, начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Михайло Петричко та заступник міського голови Ігор Запотічний. Вони висловили свої міркування з реформування галузей, які представляють.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".