Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини НАБЕРЕЖНІЙ ЛАТОРИЦІ І КОРОПЕЦЬКОМУ КАНАЛУ БУТИ ЧИСТИМИ

НАБЕРЕЖНІЙ ЛАТОРИЦІ І КОРОПЕЦЬКОМУ КАНАЛУ БУТИ ЧИСТИМИ

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Приклади руйнівних повеней в багатьох областях України цієї весни спонукають до пошуків шляхів зведення до мінімуму наслідків таких повеней, якщо вони у нас раптом стануться. А це цілком вірогідно після спекотних липня і серпня. Тому на 61-й сесії Мукачівської міської ради 5 скликання було прийнято рішення про затвердження Програми покращення екологічного стану м. Мукачево на 2010 рік в новій редакції. Цією Програмою передбачено, зокрема, низку заходів, направлених на покращення екологічного стану річки Латориця та Коропецького каналу на території міста – очищення та упорядкування їх схилів, підвідних каналів у районі вул. Об'їзної, а також стану під'їздів до полів компостування на полігоні твердих побутових відходів, озеленення Мукачева. На ці заходи з міського бюджету виділено 345 тисяч гривень.
З метою підтримки, стимулювання та розвитку здібностей і талантів найбільш обдарованої учнівської молоді Мукачева, враховуючи успіхи в галузях освіти, культури, фізкультури і спорту, що сприяють збагаченню духовних і спортивних надбань нашого міста і держави, депутати міськради затвердили розмір (100 гривень) щомісячних стипендій міської ради обдарованим і талановитим учням Мукачева на 201о рік. Премії отримуватимуть по десять переможців та призерів Всеукраїнських та обласних спортивних першостей і турнірів, IV етапу Всеукраїнських і III – обласних предметних олімпіад, а також у галузі культури.
Внесено зміни до бюджету Мукачева на 2010 рік, а також до персонального складу виконкому Мукачівської міської ради. Замість Михайла Михайлика до складу виконкому введено начальника Мукачівського міськвідділу внутрішніх справ Сергія Вучкана.
За рішенням сесії міськради новосілля справить Мукачівське молодіжне громадське об'єднання – Дитячо-юнацький шаховий клуб «32/64».Відтепер дитячий шаховий клуб базуватиметься в кіноконцертному залі «Перемога».
Загалом розглянуто 25 питань порядку денного, серед них – про земельні відносини та оренду комунального майна.{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B1%C3%91%C2%8E%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B6%C3%90%C2%B5%C3%91%C2%82;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".