Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини І щира вдячність – це також дар...

І щира вдячність – це також дар...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Громадськість міста над Латорицею разом з медичним персоналом Мукачівської центральної лікарні в черговий раз стали свідками гарної події, що відбулася цьому медичному закладі – відкриття сателітного центру відділення нефрології та програмного гемодіалізу Закарпатської обласної клінічної лікарні ім.Новака.
Щасливий міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл виступаючи перед присутніми на відкритті відділення «штучної нирки», зокрема, відзначив про дуже велику справу, яку вдалося зробити в ЦРЛ.
– На жаль, є такі хворі, яким якщо вчасно не надати допомоги, то вони не мають шансу на життя. Слава Богу, науково-технічний прогрес у сфері медицини досяг такого рівня, що ми маємо можливість сьогодні навіть у такому невеликому місті, яким є Мукачево з його 83 тис. населення – мати такого рівня медичний заклад. Сателітний центр відділення нефрології та програмного гемодіалізу має такого рівня обладнання, яке встановлюється в містах-мільйонниках, у передових країнах Європи... Ми повинні гордитися, що і ми маємо такий заклад, маємо можливість надати людям, якісну допомогу, дати їм можливість вести повноцінне життя, – сказав Золтан Золтанович.
– Коли на рівні обласної державної адміністрації було прийнято рішення про фінансування цього закладу і ми з головним лікарем Василем Васютою зайшли у те приміщення, яке він запропонував, я не повірив, що з нього можна буде зробити такий гарний заклад. Наповнене великою кількістю комунікацій, застаріле – воно абсолютно, на перший погляд, було непридатне для цього. Але, завдячуючи будівельникам, я поступово зміг переконатися, що тут можна побудувати сучасний медичний центр. Вітаючи усіх з такою подією, міський голова висловив упевненість, що і надалі турбота про розвиток медицини в нашому місті буде давати такі вагомі результати.
Голова Мукачівської районної ради Іван Михайло від жителів району подякував медичним працівникам, керівництву обласного управління охорони здоров'я та центральної районної лікарні за те, що піклуються про здоров'я мешканців Мукачівщини. Висловивши радість з приводу відкриття центру, виступаючий запевнив, що і надалі проводитиметься велика робота у цьому напрямку. Іван Петрович підкреслив, що депутати, а керівник міськрайонної лікарні Василь Васюта очолює депутатську комісію райради з охорони здоров'я, також докладають і надалі докладатимуть багато зусиль, щоб наша лікарня мала можливість динамічно розвиватися. Як приклад, що заслуговує на увагу, керівник районної ради розповів про створення за домовленістю з ЦРЛ семи бригад швидкої допомоги, які вчасно доставляють хворих з селищ та сіл району на лікування до міста.
– Для того щоб в охороні здоров'я вирішувалися гарні справи необхідні такі фактори, як позиція громадськості, компетенція влади і звичайно, професіоналізм медичних працівників, – сказав начальник обласного управління охорони здоров'я Роман Шніцер. – Такий життєвий консенсус сьогодні досягнуто і щойно відкрите відділення сателітного програмного гемодіалізу яскраве підтвердження цьому і тому, як тісна співпраця призводить до бажаних результатів, які будуть слугувати людям.
– Історія цього напрямку в охороні здоров'я Закарпатської області має трохи більше десяти років. Але з того часу пройшли революційні зміни і в технологічному плані, і в підходах до даної галузі. Та, на жаль, кількість хворих з нирковою недостатністю зростає. Відкриття такого центру є дуже актуальним і даний напрямок буде розширюватися і в зв'язку з цим буде покращуватися якість життя хворих людей. З відкриттям цього відділення, сказав він, Василь Васюта сьогодні підняв планку, яка і так не була низькою. Однак до цього відділення обов'язково будуть підтягуватися інші і нехай таких прикладів буде більше, – завершив Роман Іванович.
– У минулі два роки вдалося відкрити 2 сателітні центри у Тячівській та Хустській районних лікарнях з тим, щоб наблизити цей вид медицини до віддалених районів, зазначив головний лікар обласної клінічної лікарні ім.Новака Юрій Яцина і висловив задоволення від чіткого виконання програми обласної ради, яка зобов'язує приділяти велику увагу нефрологічному профілю. – Відкриваючи цей центр у Мукачеві, мені хочеться подякувати обласній раді, міській владі, всім причетним ще й тому, що це, на мій погляд, один з найкращих центрів в Україні. І за матеріально-технічному забезпеченню, і за якістю самої будівлі. 2 млн. грн. на обладнання і 1 млн. – на капітальний ремонт та переобладнання приміщень, і спеціалізована високоякісна допомога з'явилася уже у четвертій лікарні нашого краю, – підкреслив він.
Не звикати до проведення подібних презентацій головному лікарю Мукачівської центральної лікарні, заслуженому лікарю України Василю Васюті. Він подякував усім причетним до такої благородної справи і висловив переконання, що відділення, до відкриття якого було докладено зусилля багатьох людей, буде комфортним для хворих і що найближчим часом він буде мати честь запросити громадськість взяти участь у відкритті сімейної пологової зали, яка також приємно вразить своєю якістю та комфортом.
Урочисту частину завершено. Червону стрічку перерізано. Приміщення за існуючою традицією освячені. І вже перший заступник головлікаря. начальник медичної частини ЦРЛ Мирослав Гавришко доповідає міському голові: «Саме сьогодні працює у нас інженер із Києва, який запускає обладнання, котре ми закупили за державні кошти на півмільйона гривень, а ще на таку ж суму довезуть. Кардіографи, відсмоктувачі, електроножі...». Життя, як і робота продовжуються.
Велику вдячність заслуговують люди за проведену роботу. І депутати обласної ради, які можуть з гордістю показати, куди пішли виділені ними кошти. І ті, які зуміли розпорядитися ними на користь людей. І робітники будівельних організацій Василя Зігора та Василя Кампова, і архітектори, очолювані Ігорем Пасічним, і священик отець Василій за душевні та теплі слова сказані при освяченні.
Напевно, багато з нас не може творити справжнє мистецтво у багатьох галузях людської діяльності та всім нам дано оцінити вклад іншого... і щиро подякувати за це.
Іван Лендьєл, член Національної спілки журналістів.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%88%C3%91%C2%82%C3%91%C2%83%C3%91%C2%87%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B0+%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B8%C3%91%C2%80%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".