Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ВИЗНАЧЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ «ВІДКРИТІ СПИСКИ ЄДИНОГО ЦЕНТРУ»

ВИЗНАЧЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ «ВІДКРИТІ СПИСКИ ЄДИНОГО ЦЕНТРУ»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Майже два тижні на Закарпатті тривав масштабний політичний проект «Відкриті списки Єдиного Центру». Увесь цей час місцеві громади та громадські організації мали можливість не лише запропонувати своїх кандидатів для включення до списків, але й проголосувати за них.
- Наш праймеріз вийшов далеко за внутрішньопартійні рамки, - підсумував керівник секретаріату обласної організації Єдиного Центру Володимир Шкріба. – Втім, у цьому й полягало головне призначення проекту – дати можливість висловити свою думку кожному бажаючому. На відміну від праймерізів інших політичних сил, «Відкриті списки» формували не лише партійні організації Єдиного Центру, а й представники місцевих громад, які надсилали відповідні заявки до регіональних секретаріатів партії по всій Україні, в тому числі й на Закарпатті.
Усього до своєрідних виборчих бюлетенів увійшли 24 кандидати в обласну раду та 300 кандидатів у районні та міські ради. Відтак вже сформовані списки були оприлюднені на Центральному й обласному сайті Єдиного Центру і впродовж кількох днів кожен користувач Інтернет-мережі міг стати учасником інтерактивного голосування.
Завершальним етапом проекту став Всеукраїнський «День голосування» – 7 вересня. В усіх районних центрах Закарпаття та містах обласного значення активістами партії було встановлено намети з виборчими скриньками та бюлетенями. І знову ж таки кожен бажаючий зміг віддати тут свій голос за кандидатів до обласної чи районної (міської) ради, внесених до «Відкритих списків Єдиного Центру».
За словами В.Шкріби, голосування як в мережі Інтернет, так і в мобільних пунктах було надзвичайно активним. Зокрема, через Інтернет проголосувало майже 11 тисяч користувачів, учасниками «Дня голосування» на вулицях населених пунктів стало 1200 закарпатців. Найбільш активними виявилися жителі Свалявщини, Ужгородщини, Міжгірщини, Берегівщини, Мукачівщини, Хустщини, а також міст Ужгород та Мукачево. Отже, краяни довели, що цікавляться місцевими виборами і їм не байдуже, кого обирати до рад різного рівня.
– Нам важливо знати, хто є справжнім лідером у конкретному регіоні, має повагу й авторитет серед місцевих мешканців. Тому вся процедура формування списків, їх оприлюднення, голосування і підведення підсумків була абсолютно прозорою і відкритою, – наголосив Володимир Шкріба. Як свідчить праймеріз, найбільше голосів закарпатці віддали за очільника обласної організації Єдиного Центру Івана Балогу. Він переконливо переміг і в інтерактивному голосуванні, і за результатами підрахунку голосів у «День голосування». Також серед лідерів народної симпатії Володимир Смоланка, Микола Вегеш, Віктор Трикур, Мирослава Каламуняк, Василь Васюта, Єлизавета Біров, Ілля Токар, Іван Ланьо...
Визначилися також лідери і в районах області. Серед них і єдиноцентристи, й позапартійні громадяни. Зокрема, в Ужгороді найбільше голосів під час «Дня голосування» отримали Ярослава Гасинець, Володимир Климків, Богдан Пацкань; в Ужгородському районі – Михайло Фединець та Анатолій Тимченко; у Чопі – Ігор Дохняк, у Хусті – Анжела Бездітко і Володимир Кащук; Берегові – Оля Бізіля та Світлана Чирибан; Мукачеві – Золтан Лендєл; жителі Мукачівщини віддали більшість Іллі Токарю; Берегівщини – Федору Трикуру; Виноградівщини – Ярославу Цуцупу; Перечинщини – Михайлу Данчі, Мирославу Чомоляку та Євгенії Кузовковій; на Тячівщині лідерам голосування стали Віталій Бенчак, Йосип Болдесарі, Ігор Грабар; на Іршавщині – Максим Хохлов і Оксана Сідор; Великоберезнянщині – Роман Гуменюк; у Міжгірському районі – Іван Ярема та Євген Бундзяк; Воловецькому - Василь Панасович; Свалявському – Іван Ланьо та Василь Стегура; Рахівському – Віталій Урбан.
Що стосується Інтернет-голосування, то детальні результати голосування за конкретного кандидата в обласну, районні чи міські ради можна переглянути на сайті Єдиного Центру.
Варто зазначити, що окрім власне праймерізу, єдиноцентристи проводять у районах області ще й міні-соціологічні дослідження, постійно вивчаючи громадську думку та відслідковуючи вотум довіри населення представникам партії.
– Ми не робили й не робитимемо з формування виборчих списків внутрішньопартійну таємницю, – зазначив керівник секретаріату обласної організації Єдиного Центру. – Праймеріз допоміг визначити думку громади й вона, так само як і результати наших соцдосліджень, буде обов'язково врахована під час партійних конференцій територіальних організацій Єдиного Центру з висування та затвердження кандидатів від партії до місцевих рад. Переконаний: завдяки цьому вдасться привести до влади тих людей, хто не лише знатиме найактуальніші проблеми свого міста, району, села чи селища, але й буде спроможним їх вирішити.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%94%C3%90%C2%B4%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B9+%C3%91%C2%86%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%82%C3%91%C2%80;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".