Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини «ФЛЕКСТРОНІКС»: У МУКАЧЕВІ ВСЕРЙОЗ І НАДОВГО

«ФЛЕКСТРОНІКС»: У МУКАЧЕВІ ВСЕРЙОЗ І НАДОВГО

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Кілька років тому в Мукачево прийшов потужний інвестор – «Флекстронікс». Збудував біля колишнього аеродрому цехи і... пішов. Причина – світова економічна криза і політична невизначеність в державі. Пошепки, не для преси, зізнавались, що остерігаються і корумпованості українських чиновників. Цього року «Флекстронікс» повернувся в Мукачево.
Цими днями керівники підприємства запросили на зустріч-ознайомлення міського голову Золтана Ленд'єла. Старший радник кампанії по Україні В'ячеслав Макеєв і директор ТзОВ «Флекстронікс-Мукачево» Тарас Петрина відзначили, що куратором нового підприємства призначено начальника головного управління зовнішньо-економічних зв'язків облдержадміністрації Ернеста Нусера, що демонструє велику зацікавленість області в приході такого інвестора. Тарас Петрина детально розповів про перспективи нового завод. Тут уже з березня 2011 року працюватиме в першу зміну 800 чоловік, у другу і третю по 600. Щонайменше на 70 відсотків це будуть місцеві кадри з Мукачева і довколишніх сіл. Для їх навчання буде обладнано спеціальну монтажну лінію. Плануєжться співпраці з Мукачівським державним університетом і відповідними коледжами та ліцеями для підготовки кваліфікованих кадрів. Працівників з села на роботу і з роботи доправлятимуть автобусами, працюватиме їдальня. Інженерно-технічні кадри на 90 відсотків планується забезпечити саме з Мукачева. Досить сказати, що на заводі кампанії в Берегові, що вже працює не перший рік, переважна більшість фахівців доїжджає з Мукачева.Подивувала керівників фірми, що багато мукачівських інженерів непогано володіють англійською мовою.
І ще одне: «Флекстронікс», офіс якого знаходиться в Нью-Йорку, маючи свої підприємства в 38 державах світу, «кинув око» на Мукачево і Берегово ще й тому, що якість роботи закарпатських робітників вища, ніж, приміром, на їх підприємствах в Китаї чи Угорщині. Такий висновок зробили ізраїльські замовники фірми.
На зустрічі ішлося також про спорудження під'їзних шляхів, протипожежну безпеку, яка за твердженнями господарів буде на порядок вищою за мінімальні норми. Йшлося на зустрічі і про виділення 10 відсотків статутного фонду підприємства на розвиток міста. Керівництва підприємства обіцяло розглянути це питання, оскільки йдуться про чималі кошти. Натомість було сказано, що кампанія приділяє велику увагу соціальним програмам для територіальних громад. У Берегові, зокрема, за рахунок кампанії в одній із шкід створено комп'ютерний клас, іншій школі переказано майже 30 тисяч доларів США...
Загалом площа виробничих цехів і складів мукачівського заводу «Флекстронікс» сьогодні складає понад 24 тисячі кв. метрів. Якщо вже наступного року тут працюватимуть майже дві тисячі робітників, то в майбутньому планується спорудити нові виробничі майданчики і довести чисельність працюючих до трьох тисяч. Підприємство випускатиме телевізійні тюнери, електронні блоки для телевізорів. Устаткування – найсучасніше, його завезли вже на 15 мільйонів євро. І головне – на всіх виробах буде позначено «Зроблено в Україні». А в міський бюджет фірма обіцяє переказувати тільки податку з фізичних осіб, тобто із зарплати, 338 тисяч гривень щомісяця. Не кажучи вже про плату за землі та інші платежі.
Господарів зустрічі цікавило, зрозуміло, і питання про сприяння міської влади (горезвісна корупція контролюючих відомств). Міський голова Золтан Ленд'єл запевнив, що тут ніяких питань не виникатиме. Адже цей проект для Мукачева дуже важливий, оскільки дозволить створити нові робочі місця, наповнити міський бюджет для поліпшення інфраструктури міста...
Микола РІШКО.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%96%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%84%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%91%C2%80%C3%91%C2%83%C3%90%C2%BA%C3%91%C2%82%C3%91%C2%83%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B0;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".