Головна Спортивні новини І знову наступили на ті ж, граблі що і в Сваляві

І знову наступили на ті ж, граблі що і в Сваляві

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
Минулої неділі футбольні клуби зіграли матчі 11 туру першості Закарпаття. Центральну гру провели на мукачівському стадіоні «Авангард», де гравці нашої команди зробили спробу спинити впевнену ходу лідера «Берегвідейка». З перших хвилин стало помітно, що мукачівські крайні захисники Іван Бисага та Дмитро Дудник не завжди встигали за прискореннями прудконогих форвардів Ігоря Колопача та Миколи Надя. Бисага до всього був невпевненим і грішив неточними передачами, після яких берегівчани швидко летіли в атаку. За двох був змушений працювати Петро Зийнич, але й він не допоміг на 4-й хвилині, коли правий крайній Дмитро Саркіс середнім пасом вивів на ударну позицію Миколу Надя. Останній одразу пробив низом в дальній лівий кут, та Мирослав Лютнянський кінчиками пальців перевів на кутовий. Господарі відповіли на 12-й хвилині, коли на правому фланзі прискорився Володимир Бабич, і зробив простріл у центр штрафної на Михайла Трухана. Останній пробив низом по центру, але удар не вийшов і воротар Андрій Крашевський забрав м'яча до рук. Через 4 хвилини на удар метрів з 25-ти наважився Сергій Кундрик, та шкіряний просвистів над правою дев'яткою. Гості на 20-й хвилині втратили більш ніж стовідсоткову нагоду відзначитись, коли Микола Надь замикав черговий простріл у штрафній. Але з 5-ти метрів нападник запустив м'яч вище правої дев'ятки. Далі на 36-й та 41-й хвилинах небезпечними штрафними ударами обмінялись берегівчанин Юрій Чонка та мукачівець Василь Варга. Та на висоті в обох випадках були воротарі. В кінці тайму гравці ФК «Мукачево» втратили найкращу нагоду засмутити фанів гостей. Михайло Трухан отримав шкіряного на правому краї і прострілив на лінію воротарського майданчика. Передачу замкнув Василь Вах, та м'яч просвистів над перекладиною. Другий тайм розпочався з обопільних атак, та гостріше все ж було біля воріт Мирослава Лютнянського. Суттєво додав у швидкості Юрій Чонка, який взявся тероризувати захист господарів. У мукачівців креативу додав Мирослав Бундаш. Так на 68-й хвилині форвард завершував триходівку через лівий фланг за участю Бабича та Крьоки, та його удару в правий кут трішки забракло влучності. Берегівчани відповіли через 5 хвилин: Олександр Розман та Юрій Чонка розіграли атаку по центру. Її результатом став вихід останнього один-в-один на воротаря і влучний постріл у лівий кут – 1:0. Господарі кинулись відіграватись, та на 77-й хвилині наразились на контратаку по центру. Капітан «Берегвідейка» Володимир Лукашук, перед яким стояли одразу три гравці суперника та воротар, знайшов шпарину для удару і подвоїв рахунок. Надалі гості вміло тягли час і хоч Йосип Бундаш та Михайло Карібов пожвавили гру на лівому фланзі, та мукачівцям не вистачало останнього пасу і точних потужних ударів по воротах. Фінальний свисток арбітра Івана Старости зафіксував рахунок 2:0 на користь «Берегвідейка». До речі, на матчі був заслужений майстер спорту, чемпіон у складі київського «Динамо» Василь Рац. Що цікаво, про своє ставлення до гри висловився досить стримано: «Я люблю всі наші команди і вболіватиму за всі закарпатські».
Решта результатів 11 туру: «Середнє» – «Ф. Медвідя» 4:1 (юнаки – 2:1); «Поляна» – «Севлюш» 5:1 (4:1); «Метеор» – «Верховина» 4:0 (2:1); «Вишково» – «Ялинка» 4:1 (0:1); «Боржава» – «Карпати» 2:1 (1:1)
Лідерство продовжують утримувати берегівчани, у яких 28 очок. На бал менше у середнянців, які другі. Збільшили відрив від конкурентів пістрялівці, які мають 21 пункт і утримують 3-ю позицію. З 6-го на 4-е місце піднялись полянці, у яких 17 пунктів та гра в запасі. З 4-го на 5-е опустились мукачівці, у яких на очко менше. 15 залікових балів набрали новодавидківці, які опустились з 5-го на 6 місце. Замикають таблицю як і раніше, рахівчани та міжгірці, у яких по 4 пункти. Мукачівські юнаки, гру яких перенесли, опустились з 4-го на 6-е місце і мають 17 очок та гру в запасі. Наступні ігри ФК «Мукачево» проведе 4 та 11 липня у Виноградові проти «Севлюша» та в Мукачеві проти «Бужори» відповідно.