Головна Спортивні новини ПОДВІЙНА НІЧИЯ У ВИНОГРАДОВІ НА РАДІСТЬ СУПЕРНИКАМ

ПОДВІЙНА НІЧИЯ У ВИНОГРАДОВІ НА РАДІСТЬ СУПЕРНИКАМ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
Минулого тижня футбольні клуби зіграли матчі 12 туру першості Закарпатської області. Гравці ФК «Мукачево» у Виноградові прагнули реваншу за минулорічні два фіаско в іграх з ФК «Севлюш». Першими випробовувати футбольний килим та суперника вийшли молодіжні склади команд. Юнаки з Виноградова перед цією грою на очко випереджали мукачівських однолітків і, як кажуть, «гра була за 6 пунктів». З перших хвилин господарі захопили контроль над м'ячем. Активними були їх флангові нападники Михайло Яков та Іван Головко. Та всі їх намагання з допомогою жорсткої гри ліквідували захисники гостей Олександр Горський та Валерій Лабун. Виноградівці, захопившись проламуванням захисних редутів, наразились на контратаку. На 19 хвилині мукачівці вивели на ударну позицію форварда Івана Делегана. Та після удару останнього шкіряний пролетів поруч з лівою стійкою. Через дві хвилини Олександр Балаж ювелірним пасом на Івана Делегана залишив поза грою весь захист суперників. Нападнику залишалось тільки розібратись з воротарем, що він вміло й зробив – 1:0. Та недовго гості почувалися переможцями. Вже через хвилину вони не встежили за центрфорвардом суперників Степаном Марушкою. Останній з-за меж штрафної поцілив у лівий нижній кут. М'яч зачепив стійку і за плечима воротаря Віктора Пуги закотився в правий кут – 1:1. На 25-й хвилині господарі вивели віч-на-віч з воротарем Івана Головко, та удар останнього парирував Віктор Пуга. На 31-й хвилині скидка Валерієм Лабуном головою шкіряного на форварда суперника ледь не призвела до нового виходу один-в-один, та майстерний підкат Олександра Бако ліквідував загрозу. В другому таймі активністю в нашій команді виділявся Роман Пуга, який завдав кількох ударів з різних позицій. Та м'яч вперто не летів у ворота. Коли ж він потрапляв в рамку, то удару бракувало сили. На 43-й хвилині здали нерви у севлюшських захисників. Вони у власній штрафній не за правилами зіграли проти Романа Пуги, за що арбітр призначив пенальті. Удар виконав Віктор Пуга. Останній пробив по центру і його візаві Йосип Зиманик зреагував і зберіг для своєї команди нічию – 1:1.
Далі на поле вийшли основні склади. Господарі, підтримувані численною вболівальницькою торсидою, з перших хвилин захопились атакуючими діями. І в цьому пориві на 14-й хвилині пропустили контратаку. Як наслідок мукачівці отримали право на штрафний метрів з 28-ми. Капітан Василь Варга потужно пробив низом. Воротар Віталій Гринишин відбив шкіряного перед собою. Цим скористався форвард Мирослав Бундаш, який відкрив рахунок – 1:0. Через 4 хвилини наш захисник Іван Бисага зіграв занадто холоднокровно, коли відкинув м'яч на воротаря Мирослава Лютнянського. Останній фінтом вирішив обіграти форварда суперників, але не зміг цього зробити і був змушений порушити правила. За це арбітр «нагородив» його жовтою карткою і вказав на одинадцятиметрову позначку. Захисник виноградівців Віктор Микуляк з точки пробив точно в лівий кут і зрівняв рахунок – 1:1. Треба сказати, що мукачівські захисники в цій грі, час від часу втрачали позиції, дозволяючи суперникам виходити на оперативний простір для атак. Винятком були хіба Дмитро Дудник та Сергій Кундрик, які в останній момент встигали блокувати небезпечні удари надшвидкого Золтана Гелетея. На 70-й хвилині гостям вдалась швидка контратака, яку ціною порушення правил зірвав захисник господарів Станіслав Дубович. Арбітр за фол останньої надії показав йому червону картку. Через 10 хвилин наші гравці використали чисельну перевагу. Вони отримали право на штрафний метрів з 20-ти. Валерій Смагін, якого Олександр Когутич випустив на поле в 2 таймі, виконав обвідний удар над численною стінкою і поклав м'яча в лівий нижній кут – 2:1. Севлюшці теж провели вдалу заміну, випустивши на поле форварда Віталія Магулу. Останній за активної підтримки Івана Буряса та Золтана Гелетея кілька разів загострював ситуацію біля воріт мукачівців. На 85-й хвилині виноградівці вивели Магулу віч-на-віч з воротарем. Нападник вколотив м'яч в лівий кут і встановив остаточний рахунок – 2:2.
Результати решти ігор 12 туру: «Середнє» – «Метеор» – 1:0 (юнаки – 5:0); «Берегвідейк» – «Боржава» – 2:0 (5:0); «Бужора» – «Поляна» – 0:3 (1:5); «Ф. Медвідя» – «Карпати» – 2:1 (3:1); «Верховина» – «Вишково» – 0:4 (1:0). Пропущена гра 1 туру: «Верховина» – «Поляна» – 0:3 (0:3).
Таблицю першості як і раніше очолюють берегівчани, в активі яких 31 очко. Одним пунктом їм поступаються середнянці. З 4-го на 3-й рядок піднялись полянці, у яких 23 бали. Двома очками їм поступаються пістрялівці, які опустились з 3-го на 4 місце. З 6-го на 5-й рядок піднялись новодавидківці, у яких 18 пунктів. З 5-го на 6-е місце опустились мукачівці, які мають в активі 17 очок. Мукачівські юнаки мають 18 очок та гру в запасі і йдуть п'ятими.
В наступному турі ФК «Мукачево» в неділю прийматиме іршавську «Бужору». А сьогодні о 14.30 за київським часом мукачівські юнаки на стадіоні «Паланок» зіграють перенесену гру 11 туру проти лідерів – берегівчан. Не забудьте прийти підтримати рідну команду!
Євген Свищо, кореспондент "Мукачівської Ратуші".
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%91%C2%83%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B1%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BB%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%96;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}