Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Мукачівці виграють мінімально, а конкуренти громлять опонентів

Мукачівці виграють мінімально, а конкуренти громлять опонентів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
Минулої неділі в рамках одної з центральних ігор 18 туру гравці ФК «Мукачево» вдома приймали непоступливих вишівців. Господарі мали відкривати рахунок вже на 4-й хвилині. Захисники Михайло Карібов, Дмитро Дудник та Сергій Кундрик розпасували м'яч на своїй половині поля. Останній дальнім пасом, врозріз між захисниками, вивів Володимира Бабича фактично віч-на-віч з воротарем Василем Русином. Однак, після удару форварда, шкіряний пролетів поруч з правою стійкою. На 17-й хвилині з меж штрафної під перекладину бив мукачівський правий крайній Василь Вах. Захисник Мирослав Мацола вибив м'яч рукою, за що арбітр Петро Котубей призначив пенальті. Капітан городян Василь Варга розвів воротаря та шкіряну кулю по різних кутах – 1:0. На 21-й хвилині, отримавши м'яч на лівому краї штрафної, на удар в правий нижній кут наважився Олексій Остафійчук, однак воротар Василь Русин кінчиками пальців перевів на кутовий. На 66-й хвилині в правий нижній кут з-за меж штрафної цілив невтомний Василь Вах, але й цього разу смугастий зачепив захисника і пролетів в сантиметрах від стійки. Під кінець гри деякі з мукачівських гравців суттєво підсіли фізично і в гостей почав з'являтись вільний простір для маневрів. Так на 89 хвилині захисники залишили без нагляду Юрія Деяка. Після його пострілу з 30-ти метрів, м'яч пролетів в кількох сантиметрах поруч з лівою дев'яткою. Мукачівці на зубах здобули чергові три очки – 1:0. Більш переконливо виглядав молодіжний склад нашої команди – 5:0.
Загалом минулої неділі в 12 іграх команди забили 53 м'ячі.
Решта матчів 18 туру: «Берегвідейк» – «Верховина» 5:0 (м'ячі – Ігор Колопач – 5, 20; Андрій Сливка – 14; Ференц Барта – 30; Микола Надь – 60), (юнаки – 3:1); «Боржава» – «Метеор» 0:1 (4:0); «Карпати» – «Середнє» 0:6 ( Михайло Стегура – хет-трик), (1:6); «Севлюш» – «Ялинка» 6:0 (Олександр Грицакевич – хет-трик), (2:0). Гра 19 туру – «Поляна» – «Ф. Медвідя» 11:0 (Богдан Костик – 5 голів та Іван Скундзяк – 4 м'ячі), (0:1).
Лідерами залишаються берегівчани, у яких 43 очки і найменше пропущених м'ячів (3). На 5 пунктів менше і на гру більше у полянців, які мають найкращу різницю та найбільше забитих м'ячів (59:13). Треті середнянці, у яких 34 бали. 28 очок у пістрялівців, які зіграли на гру більше. На бал менше у мукачівців, які п'яті. Далі на відстані 2 – 3 перемог новодавидківці, вишківці та довжани, у яких 20, 19 та 18 пунктів відповідно. Замикають таблицю міжгірці, у яких 6 очок і найменше забитих м'ячів (7), та рахівчани, у яких 4 пункти, найгірша різниця та найбільше пропущених м'ячів (12 :63).
Серед молодіжних команд на вершину повернулись берегівчани, у яких 38 очок. По 36 пунктів у полянців, які зіграли на гру більше, та середнянців. За рахунок кращої різниці (47:12 проти 45:12) другу сходинку утримують перші. 31 бал та найменше пропущених м'ячів (11) у мукачівців, які йдуть четвертими. 28 очок мають в активі виноградівці, які п'яті. Замикають таблицю довжани та міжгірці, у яких 9 та 8 очок відповідно. В змаганні бомбардирів лідирує полянець Богдан Костик з 23-ма голами. Найближчі переслідувачі відстали майже на 10 м'ячів.
В неділю 12 вересня «Мукачево» зіграє пропущену гру 14 туру проти «Ялинки». Юнаки розпочнуть гру об 13.30 на стадіоні «Паланок», а головні на «Авангарді» починаючи з 15.00 спробують взяти реванш за поразку в першому колі. Не забудьте підтримати рідну команду!
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%91%C2%83%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B1%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BB;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}