Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини ФУТБОЛІСТ, ФЕХТУВАЛЬНИК, СУДДЯ, ПЕДАГОГ І ОБОВ'ЯЗКОВА ЛЮДИНА

ФУТБОЛІСТ, ФЕХТУВАЛЬНИК, СУДДЯ, ПЕДАГОГ І ОБОВ'ЯЗКОВА ЛЮДИНА

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Це все про Іштвана Гладоніка – знаного в Мукачеві і області ветерана спорту. Більшість знає його як видатного фехтувальника, неодноразового переможця і призера республіканських та всесоюзних змагань, майстра спорту СРСР, а відтак і знаного суддю Всесоюзної категорії.
А починав він з футболу, адже в сорокові роки всю юнаки в нашому краї марили футболом. Високий і стрункий Іштван починав свою футбольну кар'єру в мукачівському «Буревіснику», яку тренував знаменитий Корчі-бачі Сабо, згодом заслужений тренер України. Невдовзі Іштван Гладонік грав уже в центральній зоні першості Закарпаття в команді «Кіровець», а під час навчання у Львівському технічному училищі виступав за збірну обласної ради «Трудових резервів»... Спортивна доля Іштвана Гладоніка різко змінилася після зустрічі з неодноразовим чемпіоном та призером першостей СРСР і УРСР, майстром спорту Вільямом Галаєм, який переманив юнака в групу фехтувальників. Саме цей тренер дав йому путівку до Львівського інституту фізкультури, який закінчив не тільки спеціалістом, але й у званні майстра спорту.
За роки роботи з юними фехтувальниками Іштван Іштванович підготував 13 майстрів спорту, серед яких чемпіон СРСР О.Єрохін, призери республіканських змагань Ю.Турянчик, В.Барничко, В.Гітік...
Але чи не найбільший внесок у розвиток фізкультури і спорту Іштван Гладонік зробив як суддя Всесоюзної категорії. З середини 80-х років жоден турнір з фехтування не проводився без його участі. Як головний секретар змагань він обслуговував знані міжнародні турніри «Київська рапіра», «Московська шабля», чемпіонати СРСР, УРСР, три спартакіади народів СРСР. Молодь тепер може і не знає, що ці спартакіади навіть закордонні фахівці називали малими олімпійськими іграми, оскільки вони не поступалися головним Іграм не за кількістю учасників, видів програм, ні за світовими та європейськими рекордами. Судити такі змагання було великою честю.
А в 1980 році на XXII Московських Олімпійських іграх Іштвану Гладоніку було доручено бути головним секретарем у змаганнях з фехтування. Свою роботу виконав з честю, про що свідчить і медаль суддівської колегії Олімпійського комітету.
Залишив свій добрий слід Іштван Іштвіанович і на педагогічній ниві. Працюючи старшим викладачем фізвиховання Мукачівського ПТУ-15, разом з колективом фізкультури неодноразово виборював гучні перемоги на обласних та відомчих спартакіадах.
Цими днями Іштвану Іштвановичу Гладоніку виповнилося гарних 70 років. Численні друзі, колишні учні, ветерани спорту Мукачева щиро вітають ювіляра і зичать ще багато років життя і нових спортивних злетів, благополуччя і Божої благодаті.
Григорій Куруц, майстер спорту з фехтування.
{linkr:related;keywords:%C3%91%C2%84%C3%91%C2%83%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B1%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BB;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".