Головна Спортивні новини НАЙБІЛЬША ПЕРЕМОГА «МУКАЧЕВА» ЗА ОСТАННІ ТРИ РОКИ...

НАЙБІЛЬША ПЕРЕМОГА «МУКАЧЕВА» ЗА ОСТАННІ ТРИ РОКИ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
На жаль, тільки над останньою командою чемпіонату.
Минулої неділі відбувся 23 тур чемпіонату Закарпаття. Центральну гру 2 кола – «Поляна» – «Берегвідейк», у зв'язку з двобоєм берегівчан в півфіналі кубка України серед аматорських команд, перенесли на середу 13 жовтня.
Про її перебіг читайте в наступному номері «Мукачівської Ратуші». До слова, 9 жовтня берегівчани зазнали поразки в гостьовій грі проти суперників з Київщини – 0:2, і тепер 16 жовтня, за підтримки своїх фанів, спробують реваншуватись у грі-відповіді.
Що ж до закарпатської першості, то гравці головної команди «Мукачева» потішили нечисленних глядачів найбільшою перемогою за останні три роки – 9:0. На жаль, такі перемоги мукачівцям під силу тільки в домашніх матчах з аутсайдерами. Безвиграшна 16-матчева серія головної рахівської команди триває 5 місяців. Крім того в цьому сезоні вони обома складами в 38 матчах пропустили 145 м'ячів! Що ж до гри, то вже на 7-й хвилині рахунок відкрив капітан та граючий в. о. тренера «Мукачева» Василь Варга, який у штрафній замкнув простріл з лівого краю нападника Олексія Остафійчука – 1:0. Гості вправно захищались і навіть не думали йти вперед. Тому Дмитро Газа не мав роботи взагалі і міг спокійно піти на 30 хвилин у сусіднє кафе випити каву. Тримались рахівчани до 22-ї хвилини, коли захисник Дмитро Дудник потужним ударом пробив стінку суперника і подвоїв рахунок. Після цього гості посипались. На 31-й хвилині нападника Володимира Бабича вивели віч-на-віч з воротарем і той переграв останнього – 3:0. Далі в одному з епізодів першого тайму, після невдалого навісу нападника «Карпат» Ернеста Скородзвона, м'яч поцілував перекладину воріт Дмитра Гази і воротар господарів згадав, що він також бере участь у грі не в ролі глядача. Пожвавились і його партнери. Так в одній з атак Василь Варга вивів Володимира Бабича на ударну позицію і той поклав шкіряного в дальній лівий кут – 4:0. Не встигли рахівчани ввести в гру м'яч, як Віктор Ряшко видав ювелірну передачу на захисника Михайла Карібова, який проштовхнув м'яч в сітку – 5:0. На 42-й хвилині Володимира Бабича вдруге вивели віч-на-віч з воротарем і форвард оформив хет-трик – 6:0. В дебюті 2 тайму на 50-й хвилині Іван Бандурович потужно пробив із штафного. Микуличинський відбив, однак першим на добивання набіг Петро Зийнич, який вколотив смугастого в сітку – 7:0. На 65-й хвилині правий крайній «Мукачева» Василь Вах забив гол-красень. Звільнившись від опіки на фланзі, він одразу пробив зовнішньою стороною стопи в дальній кут і м'яч зняв павутину з лівої дев'ятки воріт Михайла Микуличинського – 8:0. Після цього мукачівці трохи збавили оберти, а рахівчанин Ернест Скородзвон в одній з атак своєї команди влучив у стійку воріт. На 89-й хвилині Іван Бандурович ударом з-за меж штрафної встановив остаточний рахунок – 9:0 на користь своєї команди.
Трохи менше відвантажили своїм одноліткам мукачівські юнаки – 6:0. Дубль у складі переможців оформив Станіслав Немеш. По голу записали в свій актив Артур Симонян, Степан Кваковський, Роман Пуга та Іван Качур. Можна вважати, що «Мукачево» провело репетицію перед надважкою грою 20 жовтня в Берегові, де місцева як доросла, так і молодіжна команди всі 18 домашніх матчів виграли з загальною різницею – 68:9.
Свою переможну серію довело до 4-х звитяг поспіль «Середнє», яке в рідних стінах з однаковим рахунком – 6:0 обома складами прогнозовано переграло міжгірців. «Метеор» вдома – 5:1, також передбачувано переграв великобичківців, які в цьому чемпіонаті в 11 виїзних матчах здобули 1 очко. Більш запеклою була боротьба між молодіжними складами – 0:0. Не менше ігрової енергії витратили футболісти в Довгому, де гравці місцевої «Боржави» мінімально поступились новодавидківцям – 0:1. Юнаки розписали мирову – 0:0.
Лідерство залишається за «Берегвідейком», у якого гра в запасі, 50 очок і найменше пропущених м'ячів (7). Друга – «Поляна», у якої 47 пунктів, найбільше забитих і найкраща різниця голів (69:14). У «Середнього», яке третє, 43 очки. 39 балів і на гру більше у «Мукачева», яке четверте. 34 очки у «Метеора», який п'ятий. Замикає таблицю «Верховина», у якої 9 пунктів і найменше забитих м'ячів (9), та «Карпати», які мають в активі 4 очки, найбільше пропущених та найгіршу різницю голів (13:81).
Серед молодіжних команд лідирує «Берегвідейк», у якого 47 балів. 46 очок у «Мукачева», яке зіграло на 2 гри більше і пропустило найменше м'ячів (13). Третє «Середнє», у якого на гру менше ніж у мукачівців і 43 пункти. На 4-й сходинці «Поляна», у якої 42 очки, найбільше забитих та найкраща різниця голів (58:17). Замикають таблицю «Карпати», у яких 12 балів, найбільше пропущених та найгірша різниця м'ячів (16:64), та «Верховина», у якої 9 очок та найменше забитих голів (13).
Центральною грою в 24 турі буде згадуваний двобій «Берегвідейк» – «Мукачево». Інші матчі, серед яких найцікавіше виглядає пара «Ф. Медвідя» – «Середнє», пройдуть в неділю 17 жовтня.