Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ПОБОРЮВАТИ ЕПІДЕМІЮ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

ПОБОРЮВАТИ ЕПІДЕМІЮ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У понеділок в сесійній залі Мукачівського міськвиконкому відбулось засідання комісії ТЕБ та НС щодо розроблення та затвердження плану локалізації вогнищ вірусного гепатиту "А" у ромському таборі міста. Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки проходило під головуванням заступника мукачівського міського голови Ігоря Радиша. На розгляд комісії виносились декілька питань, серед яких особливої важливості набуло обговорення проблеми своєчасної локалізації вогнищ вірусного гепатиту "А" в таборі компактного проживання ромського населення Мукачева.
Для ознайомлення з поточною ситуацією, до слова запросили завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень Мукачівського міськрайонного відділу ДУ ЗОЛЦ ДСЕСУ  Павла Раковці. Лікар відмітив, що лише за вересень у ромському таборі міста зафіксовано аж 24 (!) випадки зараження гепатитом "А", серед яких 22 - діти віком від 2 до 4 років. Це дуже високий показник, так як за останні роки було зареєстровано лише 8-10 випадків протягом цілого року, а тут - 24 за один лише місяць.
Спеціалісти комісії заявили, що основною причиною такого спалаху є антисанітарія та захаращеність побутовим сміттям території ромського табору.
На засіданні були присутні й директор “AVE Мукачево” Марія Оленич, директор Мукачівського водоканалу Дмитро Кандиба, заступник начальника Мукачівського міськвідділу підполковник міліції Валерій Горват, підприємці, представники ромської громади міста.
Після активного обговорення вирішили прийняти ряд заходів, задля своєчасного припинення епідемії. Визначились з тим, що найближчим часом спільними зусиллями ліквідують несанкціоновані сміттєзвалища, виділять місця для контейнерів "AVE ", перевірять якість питної води та проведуть відповідні лікувальні та профілактичні заходи.
Разом з цим, було прийнято рішення на протязі двох тижнів знову провести нумерацію ромських возів за сприяння Мукачівського МВ УМВС України.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".