Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Майбутні вартові кордонів підростають в школі

Майбутні вартові кордонів підростають в школі

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Уже не перший рік триває успішна співпраця між учнями і педагогічним колективом ЗОШ №15 та Мукачівським прикордонним загоном.  Завдяки цьому, школярі мають можливість не лише приймати участь у різноманітних спортивних змаганнях, а й показувати непогані результати в них. Зокрема, у травні цього року шкільна команда перемогла на обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної  гри «Зірниця». Учні щиро зізнаються: цього успіху  могло б і не бути, якби не допомога військових у зелених беретах.
Готуючись до наступного етапу «Зірниці», яка проходила в с.Рибаківка Миколаївської області, шкільна команда знову звернулася по допомогу до прикордонників. І ті радо відгукнулись на прохання учнів. Вони навчили дітей користуватись картами, топографічними знаками, протигазами. Також військові відпрацювали з школярами майстерність стройової підготовки. Та цим співпраця з прикордонниками не обмежилася. В навчальному закладі відбулась зустріч із ветеранами служби Мукачівського  прикордонного загону. Вони розповіли учням про непрості й відповідальні будні охоронців кордонів нашої Батьківщини, умови проживання й дозвілля, порядок проходження контрактної служби тощо.
Особливо цікавим було спілкування для старшокласників, які вже розмірковують над вибором майбутньої професії. Не виключено, що дехто з теперішніх учнів невдовзі поповнить лави тих, хто стоїть на сторожі українських рубежів.
Задоволені співпрацею і прикордонники, адже чудово усвідомлюють: вони готують собі гідну молоду заміну.
Тетяна Шкріба, заступник директора ЗОШ № 15
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".