Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Свинина знову подорожчає?

Свинина знову подорожчає?

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Минулого тижня в Мукачівському міськвиконкомі відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії з питанням попередження та недопущення епідемії Африканської чуми свиней. Головував на засіданні Ігор Радиш, виступили з доповіддю: Аттіла Торжаш - заступник головного інспектора  ветеринарної медицини в м. Мукачево, Юрій Стегура — начальник міської державної лікарні ветеринарної медицини м. Мукачева.
Африканська чума свиней — надзвичайно заразна хвороба, що загрожує всім видам свиней — диким, свійським та навіть декоративним. Протікає з різною швидкістю, від двох до семи днів та, інколи, хронічно та завжди приводить до смерті тварин. Передається від хворої тварини, через корм, випорожнення хворих свиней, іншими тваринами, гризунами, кліщами, навіть людьми, яки доглядають за худобою. На щастя цей вірус не шкідливий для людей, та іншої домашньої худоби.
В Україні забили на сполох у зв’язку зі спалахами хвороби у сусідніх країнах — Росії та Білорусі, що несе суттєву загрозу занесення вірусу на нашу територію.  Африканська чума свиней наносить величезні економічні збитки, які пов’язані з необхідністю повного винищення поголів’я свиней у 10-ти кілометровій зоні спалаху хвороби, та забороною розведення на цій території протягом року. Лікування хворих тварин заборонене, адже тварина, що вижила, назавжди лишається носієм вірусу, інфікуючи всіх довкола.
В Україні вже розроблений порядок дій при виявленні хвороби та запобіжні заходи, які включають:
утримання свиней в будь-яких господарствах в закритому режимі;
обов’язкове щеплення проти звичайної чуми;
інформування мисливськими господарствами про випадки захворювання та загибелі диких свиней;
заборона переміщення свиней без дозволу ветеринарної служби;
заборона обслуговування тварин, що знаходяться в приватній власності ветеринарами ферм і комплексів по вирощуванню свиней;
знищення гризунів на фермах та подвір’ях, безпритульних собак.
При захворюванні, загибелі свиней обов’язково повідомити про це за телефонами: м.Мукачево — (231)21229; Мукачівський район — (231)23350; Обласна ветлабораторія — (222)225956, 221976.
Каріна Корольова
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".