Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Подяка меру Мукачева

Подяка меру Мукачева

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Нещодавно, 26 вересня, на базі Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу відбулася рада ректорів та директорів  вищих навчальних закладів Укоопспілки.  Розпочалася зустріч зі знайомства з чудовим містом над Латорицею, яке вже не один десяток років вабить відвідувачів з усіх куточків України витонченими архітектурними пам’ятками, європейським стилем та чудовим краєвидом. Презентував гостям рідне Мукачеве міський голова Золтан Лендєл.  Він  розповів історію міста, вказав на сучасний економічний та соціальний стан його розвитку, закцентував увагу на роботі  депутатів міської ради, спільна діяльність яких спрямована на розбудову і розквіт рідного міста. У розповіді мера відчувалися любов до Мукачева і бажання зробити його якнайкращим. Особливу увагу мер звернув  на розвиток освіти. Є низка навчальних закладів, що готують майбутніх фахівців для різних галузей, вагоме місце серед них займає Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж.  І справді, цей навчальний заклад має певну свою історію, традиції, тисячі його випускників працюють на благо рідного міста й краю.
Приємною несподіванкою для керівників навчальних закладів  стало музичне вітання квінтету «Бредіс». Спів акапельно чарував присутніх.
Зустріч із мером залишила хороші спогади, бо так про місто може розповідати тільки справжній господар. Члени ради ректорів та директорів вищих навчальних закладів Укоопспілки щиро вдячні мерові за теплу зустріч і бажають йому успіхів у роботі.
Члени ради ректорів та директорів ВНЗ Укоопспілки
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".