«Мета – зібратися після виборів усім керівникам і сказати про те, що Закарпаття в нас одне, і наша спільна задача – це покращення добробуту кожного жителя регіону. Думаю, цей приклад, який ми даємо з головою Закарпатської ОДА, з міським головою Ужгорода - доводить, що ми маємо бажання спільно якісно працювати на наше Закарпаття», - зазначив Віктор Балога. Ці дерева, зазначив новопризначений міністр з надзвичайних ситуацій, можна символічно назвати сакурами єднання.
В акції взяв участь і голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, який також посадив кілька дерев разом з Віктором Балогою та Віктором Погорєловим. «Вибори пройшли чесно і демократично, ворогів на виборах не було, були опоненти. Наш край потребує розвитку, і найкраще, коли є консолідація між обласною владою, міським головою, владою в районах» – підсумував й Олександр Ледида.
А о 10-й годині суботнього ранку осіння толока розпочалася і в Мукачеві. На вулицю Миру прийшла чоловіча частина міськвиконкому на чолі з міським головою Золтаном Ленд'єлом. Участь у посадці більше 100 дерев сакури взяли участь також міністр України з надзвичайних ситуацій, Почесний громадянин Мукачева Віктор Балога, голова обласної організації Єдиного Центру Іван Балога, мукачівці – керівники підрозділів облдержадміністрації, депутати міської та обласної рад. Дерева сакури подарував місту Віктор Балога. До речі, сто сакур, посаджених того дня в обласному центрі, також його подарунок. Віктор Іванович попросив міське керівництво продовжувати озеленення мікрорайону Росвигово й висаджувати реліктові дерева в парку Перемоги. А він у цьому сприятиме.
До речі, державні будівельні норми передбачають 6 квадратних метрів зелених насаджень на одну людину. В усіх наших містах обласного значення, крім Берегова, ця норма дотримується. У Берегові ж, як не дивно, на одного мешканця припадає всього 2,6 квадратного метра зелених насаджень. Щодо інших райцентрів, то в Хусті, наприклад, показник пристойний – 19,4 квадратного метра на людину, у Мукачеві ж – взагалі аж 36 метрів, а в Ужгороді – лише 7,4 кв. м. Щодо інших райцентрів – Перечина, Міжгір'я, Тячева тощо там необхідна статистика взагалі відсутня. Хоча загальнообласний показник – 6,42 кв. м на одного закарпатця.
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.