Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Мукачівський клуб спортивного орієнтування «Товариш» разом зі Святим Мартином зробили свято

Мукачівський клуб спортивного орієнтування «Товариш» разом зі Святим Мартином зробили свято

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Температура нижче нуля, ожеледиця, місто оповите туманом, а снігу катма – ще не приніс його на білому коні покровитель Мукачева Святий Мартін. Втім, навіть така некомфортна погода не завадила суботнього ранку зібратися в парку на Парканія юним прихильникам спортивного орієнтування, щоби взяти участь у «Казкових змаганнях на призи від Святого Миколая». Гонка проходила у кількох категоріях, в залежності від віку та складності маршруту. Наймолодший з учасників – трирічний Артем Рижков – подолав дистанцію у парку разом з мамою. Чотирикілометрова траса для найдосвідченіших учасників пролягала через Садову, міст «У якоря», вулиці Червоноармійську, Сєченова, Філатова, Латоричну та Підопригори, Центральний міст і парком – до кафе «Мілка». Звісно, що кожен з учасників на святковому турнірі намагався виступити якнайкраще. На фініші найспритніші отримували дипломи, а пам'ятними призами були нагороджені всі без винятку, незалежно від зайнятого місця, учасники «Казкових змагань» – адже яка ж казка без подарунків та сюрпризів?

Що ж до визначення переможців, то у молодшій (до 11 років) віковій категорії серед хлопчиків ними стали гімназисти з Мукачева Даніель Садварі, Роман Юрса і Едуард Брунцвік; серед дівчаток – мукачівки Каміла Чернячук із ЗОШ № 16, Євгенія Горбачова та Ганна Фурдела з ЗОШ № 4.

Серед 12-13-річних спортсменів швидше за інших дистанцію подолали мукачівці Артур Сватко (ЗОШ №1), Станіслав Шин (ЗОШ № 2) та бобовищенець Мирослав Гонак, в змаганнях дівчат – Анастасія Моїсеєва з мукачівської ЗОШ № 1, великолучанка Ангеліна Тупчієнко та Наталка Шкомар з Лавок.

У категорії 14-15-річних переможцем став мукачівець Владислав Французов (ЗОШ № 11), другим фінішував Олексій Балла з Щасливого, третім – Едуард Мазютинець з Бобовища. Серед дівчат цього віку вкотре перемогла Наталка Шозда з мукачівської ЗОШ № 6, другий результат на фініші показала Олександра Золтан з ЗОШ № 1, третій – Вікторія Ромадіна з Лавківської ЗОШ.

Серед спортсменів старших 16-років до трійки найкращих увійшли мукачівець Василь Морозов (ВПУ № 3), великолучанець Дмитро Гаршанін (професійний ліцей) та Олександр Беккерт з Куштановиці (МКТЕК).

Слід відзначити, що цьогорічні змагання пройшли завдяки зусиллям тренерів Мукачівського клубу спортивного орієнтування «Товариш», що працює при Закарпатському центрі туризму і спорту учнівської молоді. Призи для нагородження учасників турніру Святому Миколаю допомогли зібрати колишні вихованці клубу Ніна Расчупкіна і Володимир Попов, Вікторія Кожухарь і Андрій Шебалдов, Світлана і Андрій Лозицькі, Ілона та Володимир Сватко. Посильний внесок у проведення змагань зробили і фахівці мукачівського ЦТКЕСум.

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Захищаючи матір, син побив батька - До чергової частини Мукачівського міськвідділу міліц�...
«ЧЕРВЕНЕ ВИНО» - ЮВІЛЕЙ НАСТУПНОГО РОКУ - Цими днями в деяких місцевих інтернет-виданнях було оп...
ДВАДЦЯТА ШКОЛА СТАЛА ІМЕННОЮ - На 52 сесії міської ради 6 скликання мукачівські депута�...

Інші новини

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Настольный футбол, раскладной Chelsea
 • Автозапчасти для Форд Конект новые
 • Для Форд Конект 2002-2011 г запчасти б/у
 • Для Вашего бизнеса.
 • Генератор TR-0836/T046
 • Разборка Рено Мастер
 • Разборка / Шрот Mercedes Vito 639
 • Ищу работу!!

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".