Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

Головна Новини суспільства ЦЕНТР МУКАЧЕВА ПРИКРАСЯТЬ НОВІ ФОНТАНИ

ЦЕНТР МУКАЧЕВА ПРИКРАСЯТЬ НОВІ ФОНТАНИ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
А ще при в'їзді в Мукачево на горі спорудять 7-метровий монумент Ісуса Христа
Минулого вівторка міський голова Мукачеіва Золтан Ленд'єл повідомив на спеціально скликаній прес-конференції, що незабаром у центрі Мукачева облаштують кілька нових фонтанів. Треба визнати, що той, який бачимо навпроти міського Будинку культури, скажімо так, застарів і не відповідає естетичним вимогам.
«Як ви пам'ятаєте, біля Ратуші є пам'ятник Кирилу і Мефодію, там передбачено каскадний фонтан. Другий фонтан там вже є, але він не такий, як є у Росвигові, із підсвіткою, музикою, а старий: ось на цьому місці ми обов'язково зробимо ще один фонтан».
За словами мера Мукачева, наразі є два проекти, за яким облаштовуватимуть водограй: один сучасний, і один класичний, який передбачає зображення на фонтані фігури Святого Мартина. «Що переможе – покаже час, я за класику. Проект сьогодні на початковому етапі, але хотілось би його до кінця року прийняти, щоб передбачити змішане фінансування — спільно міською владою з меценатами», – зазначив Золтан Лендєл.
За таким же принципом, зауважив він, буде створено оглядовий майданчик із пам'ятником Ісуса Христа на в'їзді в Мукачево. «Якщо заїжджати в місто зі сторони Ужгорода, там буде оглядовий майданчик і пам'ятник Ісусу Христу висотою до 7 метрів. Туди буде можливість піднятись і подивитись на місто. Це – також проект зі змішаним фінансуванням: влада облаштовує оглядовий майданчик, меценати відливатимуть скульптуру Христа у бронзі», – уточнив міський голова Мукачева.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка


Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".