Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ЮВІЛЯР ІЗ 42-РІЧНИМ СТАЖЕМ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЮВІЛЯР ІЗ 42-РІЧНИМ СТАЖЕМ ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Батьком мукачівської стоматології можна вважати Омеляна Семеновича Колодія, який 1 серпня святкуватиме свій 66-й День народження. Народився в місті Золочів, що на Львівщині, в традиційній на той час родині робітників. З 14 років, щоб отримати необхідний в ті роки стаж для вступу до вищого навчального закладу, працював поряд з батьками. Остаточно з професією визначився в 16 років, коли і вступив до Львівського медичного інституту.

omeljan_kolodij_1omeljan_kolodij_2Ще в студентські роки його вчителем і духовним наставником був декан стоматологічного факультету доктор наук Олександр Васильович Коваль, якого ювіляр і сьогодні називає хрещеним по професії батьком. В 1965 році Омелян Семенович закінчив стоматологічний факультет згаданого вузу. В тому ж році молодого стоматолога в кращих традиціях радянського періоду відправили працювати в Середню Азію. Тут він протягом трьох років працював стоматологом в лікарні міста Ош Киргизької ССР. З 1968 року разом з Іваном Івановичем Стародубом заснували Мукачівську стоматологічну поліклініку. Вони разом підбирали медперсонал для нового закладу. З 1972 року і по сьогоднішній день лікар вищої категорії Омелян Колодій завідує найбільшим в області відділенням ортопедичної стоматології Мукачівської стоматологічної поліклініки. Штат його медперсоналу збільшувався і зараз сягає близько 50 працівників, з яких 11 лікарів та 25 зубних техніків. У підлеглих він виховує патріотизм і всі, хто працював під його керівництвом, продовжують працювати в Мукачеві. Сьогодні поряд з молодими спеціалістами працюють лікарі, які пам’ятають початок роботи поліклініки. Відділення забезпечує встановлення зубних протезів інвалідам, ветеранам війни та праці, учасникам бойових дій. За словами лікарів, у останні 5 років міська влада добре фінансує обслуговування цих категорій громадян – близько 700-800 тисяч щорічно. Ці категорії громадян обслуговують поза чергою згідно встановленого графіку. Зараз підвищуються вимоги до лікарів та їх відповідальність перед пацієнтами. Люди бувають за кордоном і бачать, як там далеко пішла стоматологія. Сучасні фахівці конкурують між собою якістю виконаної роботи. Приємно, що Омелян Семенович не єдиний, пов'язаний з лікувальною справою у великій родині Колодіїв. Його рідні брат і сестра теж лікарі. Та і син та донька працюють за тим же фахом в Мукачеві. І це не дивує. Їм, як і іншим молодим лікарям, є з кого брати приклад та черпати людські чесноти. А вдячні пацієнти завжди пам’ятатимуть хороші справи відомого мукачівця.

Євген Свищо.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".