Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Шляхи єднання, або «Європа в чемодані» у Мукачеві

Шляхи єднання, або «Європа в чемодані» у Мукачеві

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Україна цікава для Європи, власне такий висновок можна зробити після зустрічі з молодими експертами проекту «Європа в чемодані», яка відбулася у малому залі засідань Мукачівського міськвиконкому.

Молоді, амбітні, щирі у своєму прагненні бачити Україну складовою частиною єдиної європейської сім’ї, учасники проекту Фондів Конрада Аденауера та Роберта Боша, Європейської Академії Берліна та Польської Фундації Роберта Шумана - Анна Мазур та Войчех Мрозовскі з Польщі, Тамара Ланг та Куін Нуен з Німеччини, а також наші співвітчизники Вірджінія Дронова та Анатолій Октисюк провели цікаву та змістовну зустріч, такий собі європейський «круглий стіл» зі своїми ровесниками, представниками молодіжних громадських організацій Мукачева.

Історія становлення Європейського Союзу від відомої «Декларації Шумана», Договору про заснування Європейського об’єднання вугілля та сталі і до євроінтеграційних процесів наших днів, захист прав національних меншин, Україна і Європейський Союз, економічні, політичні та культурні традиції європейської демократії, верховенство права та чітке розмежування повноважень між законодавчою, виконавчою та судовою гілками влади, – ці та інші питання були в центрі виступів та змістовної дискусії, яка мала на меті поділитися набутим досвідом та знаннями, краще зрозуміти один одного. Молоді європейці, як колись їхні славні предки, – фундатори європейської єдності, прагнуть продовжити цей процес всеєвропейського єднання, поширюючи його на країни-сусіди, у тому числі й Україну. Вони приємно здивовані тим, що місто над Латорицею нагадує їм рідні німецькі, польські міста, захоплюються нашими багатонаціональними традиціями і сповнені віри у те, що незабаром зникнуть усі бар’єри, які поки що нас розділяють.

Можна тільки висловити сподівання, що подібні зустрічі будуть мати своє продовження, що молодь як це часто буває, буде тим потужним локомотивом, який успішно долаючи різні стереотипи, здолає останні перешкоди до європейського єднання. І звичайно велика вдячність організаторам зустрічі, як з боку шанованих гостей, так і міських громадських організацій, відділу молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому. Бо, якщо у нас, старших за віком, подекуди закрадаються сумніви щодо нашої євроінтеграційної перспективи, то молодь і, що особливо приємно, наші гості не уявляють собі європейську спільноту без нас… українців.

Ян ПОЛЯЧЕНКО.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".