Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Чисте місто – гарне місто…

Чисте місто – гарне місто…

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

або майстер-клас від міського голови

Сьогодні жодне місто не може повноцінно функціонувати та розвиватися не володіючи передовими методами утилізації відходів. Чисте місто­ – гарне місто, воно не тільки дарує насолоду високих стандартів життя, воно привабливе і з точки зору вкладення інвестицій. За інвестора та високотехнологічного виробника, особливо іноземного, потрібно добре поборотися. Ніхто новітні технології, як і вільні фінансові ресурси просто так не привозить. Довга, копітка, а подеколи і виснажлива праця може завершитися успіхом, а може так і залишитися на стадії заяв про наміри.

Щось подібне відбувалося, а з деяких важливих напрямів і продовжує відбуватися у місті над Латорицею. Великий прихильник та невтомний пропагандист якнайширшого впровадження новітніх технологій та високих...

європейських стандартів у найважливіші сфери життя Мукачева Золтан Золтанович Ленд’єл разом з помічниками-однодумцями таки віднайшли партнера у цьому життєво необхідному для міської громади питанні в особі одного з найбільших та найуспішніших підприємств зі збору та утилізації відходів. Мова, як ви уже напевно здогадалися, йде про австрійську фірму АВЕ, з якою у січні 2010 року міськвиконкому вдалося таки підписати угоду про створення спільного підприємства зі збору та утилізації відходів із багатообіцяючою назвою «АВЕ Мукачево».

Робота тільки розгортається, а від партнерів уже вдалося отримати серйозні запевнення у тому що мукачівський проект стане зразково-показовим для усієї України. Недарма уже у цьому році є серйозна налаштованість на впровадження у повсякденну практику селективного відбору - окремого фасування відходів пластику, скла , паперу і біовідходів. Це надзвичайно короткі терміни для впровадження такої необхідної справи. А далі і 2011 рік - робота з полігоном по утилізації відходів. Чудові перспективи з утвердження передових стандартів і, здається, ніщо уже не може стати цьому на заваді. Аж ні, зможе. Цим може стати наша власна інертність, а подекуди і байдужість до того, що поряд, що нас оточує. Громада має відчувати і підтримувати ті справи, без яких не може жити людина, тим більше людина 21 століття. І якщо сьогодні уже більше 50% городян заключили договори з новим підприємством, то це, звичайно, непогано, але ще дуже великі резерви залишаються для того, щоб і до нас відносилися як до таких, хто прагне якісних змін, для кого сплата комунальних послуг така ж необхідність, як їжа та сон. І для цього не потрібно чекати вказівки зверху чи якихось агітаційних бригад, або навіть майстер-класу від міського голови, під час якого він вправно, власною сапою, показує підлеглим, як потрібно робити, щоб між прибордюрними лініями та дорогою не було жодного грунту.

…Переговори з іноземними фірмами, які мають намір побудувати дві гідроелектростанції на річці Латориці, будівництво сучасного міжнародного аеропорту, що повинно кардинально покращити інфраструктуру міста, інші проекти… Та про це наступного разу.

А зараз хвилює одне, до яких пір мер міста, яке претендує на європейське, міста, яке мріє отримати колосальні інвестиції, тисячі нових робочих місць, буде змушений роботи зауваження і просити паркувати власний транспорт у встановлених місцях, не кидати непотріб будь-куди, адже урни вже на кожному кроці, просити вчасно розраховуватися за комунальні послуги. Чи нам краще тоді, коли одні роблять вигляд, що працюють, а інші - що платять і для всіх них потрібен майстер-клас.

Іван Лендьєл.


Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".