Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини Кримінальне місто над Латорицею, у цифрах і фактах

Кримінальне місто над Латорицею, у цифрах і фактах

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
У місті над Латорицею спостерігається ріст злочинів. Але це пов'язано зі зміною законодавства, а не із ростом криміногенної ситуації. Якщо раніше кримінальна відповідальність наставала від суми завданих збитків на 900 гривень і більше, то зараз – трошки більше 86-ти, - пояснюють правоохоронці.
Одна справа досі залишається нерозкритою. Правоохоронці обіцяють винагороду за допомогу
Протягом 2010-го року, мукачівські міліціонери зареєстрували понад 2 тисячі заяв. На території міста було скоєно 2 вбивства і обидва – розкрито. Також вдалося розкрити всі зафіксовані розбої. Із 37-семи грабежів розкрили – 29. Правоохоронцями зафіксовано 53 злочини економічної спрямованості. У тому числі: 12 – у сфері службової діяльності,3 випадки хабарництва, 1 – у сфері зовнішньоекономічної діяльності, 2 – у галузі приватизації та 3 у бюджетній сфері. Зареєстровано й 16 фактів незаконного зберігання зброї. Вилучено: 3 обрізи, 1 гранату, 9 одиниць холодної зброї, 14 боєприпасів. Транспортні засоби в Мукачеві крали 3 рази. Поки що вдалося розкрити 1 випадок. Задокументовано по одному випадку зґвалтування і торгівлі людьми.

mukachevo-miliciyaЗа 8-ми місяців роботи, Мукачівські правоохоронці зареєстрували 38 фактів пов'язаних із наркотиками. Три випадки посіву коноплі вдома. Коноплю вирощували у вже згаданому районі – «Росвигові» та в «Паланку». В одного із мешканців міста вилучили велику партію наркотиків. Більше кілограму марихуани і 10-ть грам амфітаміну. В цілому, вилучено 20 кілограм наркотичних засобів, психотропних речовин. Наразі, у місті над Латорицею триває операція «мак». Вона почалася нещодавно і буде діяти до кінця року. Це всеукраїнська операція щодо виявлення наркотичних речовин та осіб, які їх реалізовують. Більше уваги міліціонери звертають на важкі наркотики та їхній збут.

Однією із резонансних, правоохоронці назвали справу, коли група осіб викрадала барсетки з машини. Це була доволі специфічна справа, - кажуть міліціонери. Пограбування відбувалося у той час, коли людина знаходилася поблизу автомобіля. Зловмисники пробивали одне із задніх коліс автомобіля. Під час того, як потерпілий порався із колесом – грабіжники відкривали передні двері машини і викрадають усе, що було всередині. В основному, це були барсетки з грошима та документами. Злочинну групу затримали, а справу передали до суду.

Єдиний злочин із розряду «тяжких» у місті над Латоприцею ось уже більше півроку залишається нерозкритим. Подія сталася у лютому, нинішнього року, в одному з інтернет-клубів міста, поблизу зеленого ринку. Працівниці цього закладу нанесли важкі тілесні ушкодження, в результаті - жінка померла. Після злощасного випадку інтернет-кафе закрили. Міліція продовжує шукати особу, яка завдала тяжких тілесних ушкоджень працівниці інтернет-закладу. Якщо у когось є інформація щодо цієї справи, правоохоронці просять її надати. Міліція гарантує анонімність, а також винагороду, якщо ця інформація допоможе у розкритті злочину.

Район Росвигово, у Мукачеві, міліціонери називають найбільш «проблемним»
Як розповів начальник Мукачівського міського відділу міліції, підполковник Сергій Вучкан, найбільш проблемними, серед правопорушень, залишаються є крадіжки. За поточний рік у Мукачеві було скоєно 248 крадіжок приватного майна, 66% яких розкрито. У тому числі 54 квартирні крадіжки, з яких теж 66% розкрито. «Ми працюємо у цьому напрямку і, я думаю, що буде результат», - запевнив Сергій Вучкан.

Район «Росвіигово», у Мукачеві, правоохоронці вважають «найбільш проблемним із точки зору криміногенної ситуації». «Цей район більш населений, і у вечірній час там збирається багато молоді», - пояснив підполковник. Він запевнив, що зазвичай проблем із молоддю не виникає. Кожен день правоохоронці роблять аналіз оперативної обстановки і в «проблемних» районах наряди міліції - посилюють.

Правопорушників викривають відеокамери, але деякі з них – практично сліпі вночі...
Практично по всьому місту Мукачеву встановлено відеонагляд. Зі слів Сергія Вучкана, такий метод спостереження виправдовує себе. Камери спостереження неодноразово допомагали викривати правопорушників. Відеокамери - це і попереджувальний фактор для людей. Вони знають, що там стоять камери і вже стараються не коїти правопорушення.

Раніше, у 2008-му році відеокамери були прості і не давали майже ніякого ефекту у нічний час. Якщо вдень можна було побачити якусь картинку, то у нічний час вже нічого не було видно. Сьогодні ставлять якісні камери, які знімають у нічний час, дозволяють розгледіти і номерний знак машини, побачити якого кольору куртка у правопорушника, колір волосся тощо. Наразі правоохоронці працюють над вдосконаленням системи спостереження у місті. У деяких районах міста встановлять нові відеокамери. Завдяки тому, що затверджено програму правопорядку у місті на 2010-й рік – виділяються кошти з міста.

В'їзд у центр Мукачева контролюватиметься шлагбаумом
Центральна частина міста постійно контролюється відеонаглядом. Але цього замало, вважають міліціонери. Тому вони планують звернутися до міськвиконкому і міської ради з пропозицією установити на заїзді і виїзді з центральної площі міста – шлагбаум. Це має бути автоматичний шлагбаум, в центр міста пропускатимуть за спеціальними картками. Їх роздадуть екстреним і комунальним службам. «А якщо й будуть запускати когось стороннього, то нехай вони сплачуватимуть солідну плату за заїзд: гривень 100 – 200», - сказав начальник Мукачівського міського відділу міліції, підполковник Сергій Вучкан. Він зауважив, що у центральній частині міста розташовано ряд магазинів. Деякі машини їздять туди, завозячи товар, але під цим приводом заїздять і власники цих магазинів. Вони ж на це права не мають.

Обережно – шахраї!
Неодноразово до правоохоронців зверталися й громадяни, ошукані «народними цілителями». Чимало з них купилося на телевізійну рекламу. У людей з'являлася ілюзія, що якщо людину прорекламували по телевізору, то їй можна вірити. Але це не так! Шарлатанів є чимало, як в газетних оголошеннях, так і в телерекламі.

Найбільше потерпають від «мукачівських» шарлатанів – пенсіонери. Ошуканців доволі важко затримати, адже їх «жертви» звертаються до міліції не одразу. Спочатку вони думають чи правильно зробили, що віддали гроші, чекають певних наслідків. Коли ж проходить час і ніяких наслідків немає - тільки тоді б'ють на сполох.

На дзвінки громадян, міліція реагує 100%-во, якими б «безглуздими» вони не здавалися

Хранителі правопорядку звертаються до громадян, щоб ті більш пильно ставилися для особистого майна, а також до сусідньої власності. Варто звертати увагу, якщо у під'їзд зайшов хтось незнайомий. А коли людина видалася вам підозрілою – краще зателефонувати у міліцію. Це ж не важко зробити. За номером 102 можна безкоштовно дзвонити, як зі стаціонарного, так і з мобільного телефонів. Також у черговій частині працює телефон довіри. Його номер 2-31-51 (0-31-31-2-31-51 – з мобільного). За цими телефонами, громадяни можуть звернутися і повідомити про подію чи злочин. На повідомлення або заяви від громадян – відбувається 100%-ве реагування. Група все одно виїжджає, яким «безглуздим» не здавалося б звернення. Інколи телефонують повідомити, що щось, десь стукає. Інколи телефонують діти – матюкаються. Такі «повідомлення», звісно, караються.

Лінія «102» з'єднує вас із найближчим відділенням міліції. Часті випадки, коли ви знаходитеся у районі Пивзаводу, то зателефонувавши на «102» - потрапляєте до Свалявської чергової частини. Замість чергової частини райвідділу, абонентів із мукачівського району з'єднують із міськвідділом. У такому випадку черговий передзвонює до чергової частини мукачівського райвідділу і повідомляє про звернення.

З метою швидкого реагування, в Мукачеві працює 3 пункти охорони громадського порядку. Їх спеціально організували у віддалених від центральної частинах міста, в районах: «Росвигово», «Паланок» та «Підгоряни». Там щоденно чергують працівники сектору дільничних інспекторів міліції.

«Я буду особисто виїжджати на пункти охорони громадського порядку. Згідно з графіком буду приймати громадян не лише у своєму кабінети, а й у тих трьох районах, де розташовані опорні пункти», - запевнив Сергій Вучкан.

Люди скаржаться на неправомірні дії міліції
Загалом, дзвінків до міліції побільшало. У 2010-му їх стало на 300 більше. Це свідчить про активність громадян і ріс довіри до правоохоронних органів. «Якщо раніше люди не телефонувала, бо вважали, що від цього не буде ніякого ефекту, мовляв, у них там все «схвалено», то зараз більше телефонують і більше того, - розповідає Сергій Вучкан, – люди скаржаться на неправомірні дії міліції». Може, це і не найвдаліший приклад, але він якнайкраще характеризує рівень довіри простих громадян до правоохоронців».

У цьому році підтвердився один факт скоєння злочину працівником міліцейського підрозділу в Мукачеві. Наразі, слово за судом.

Під час виборів...
З 12 вересня, 2010 року стартувала передвиборча кампанія. Мукачівський міськвідділ міліції підготував спеціальний план щодо охорони громадського порядку, безпеки громадян під час проведення виборів. Напередодні виборів, працівники міліції обстежують виборчі дільниці. Поблизу кожного офісу політичної партії чи блоку патрулюватимуть наряди міліції. «Під час забезпечення громадського порядку на виборах, достатньо буде працівників міліції. Надійну охорону виборчих дільниць, бюлетенів, членів виборчих комісій і громадян ми забезпечити зможемо», - підсумував начальник Мукачівського міського відділу міліції.

Саша САШИНА

На фото: начальник Мукачівського міського відділу міліції, підполковник Сергій Вучкан (посередині), заступник начальника Мукачівського міського відділу міліції Валерій Горват (справа), заступник начальника Мукачівського міського відділу міліції з кадрового забезпечення Олег Данько (зліва).

{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%BC%C3%91%C2%96%C3%90%C2%BB%C3%91%C2%96%C3%91%C2%86%C3%91%C2%96%C3%91%C2%8F;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".