Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини Показали добротну гру, але все ж зазнали поразки від ФК «Буча»

Показали добротну гру, але все ж зазнали поразки від ФК «Буча»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
Минулого уїк-енду футбольні клуби Закарпаття матчами 14 туру розпочали 2 коло чемпіонату Закарпаття-2010. Домашню гру мукачівців проти «Ялинки» на прохання суперника відклали на 12 вересня. Городяни, щоб не втрачати ігрових кондицій, провели на домашньому стадіоні «Авангард» товариський матч проти ФК «Буча» з однойменного населеного пункту на Київщині. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що в суперники нашій команді дісталась добротна команда, гравці якої пограли на професійному рівні і мають кращі антропометричні дані. Як стало відомо від керівництва, її готують до виступів у другій українській лізі. В першому таймі активніше грали мукачівці, однак більше гостроти було біля воріт господарів. Так на 23-й хвилині гості вивели Сергія Панфілова фактично віч-на-віч з воротарем. Останній пробив в лівий кут, та воротар Дмитро Газа в стрибку забрав м'яча до рук. Мукачівці відповіли на 30-й хвилині ударом метрів з 10-ти традиційно найактивнішого форварда Володимира Бабича, та воротар Сергій Швець відбив шкіряного. Через три хвилини нова атака господарів лівим флангом. Моторний півзахисник Василь Вах та Володимир Бабич розіграли стіночку і останній пробив з лінії штрафного майданчика під перекладину, однак голкіпер гостей перевів на кутовий. На 41-й хвилині після чергового удару Бабича в лівий кут Сергій Швець не зреагував на нього. Однак цього разу бучан врятувала стійка воріт. Через дві хвилини мукачівські захисники «проспали» швидку контратаку. Суперники вивели віч-на-віч з воротарем форварда Сергія Панфілова. Останній поклав м'яч в лівий нижній кут і відкрив рахунок у грі – 1:0. На початку другого тайму гості захопили центр поля. В одній з атак їхній правий півзахисник Лев Сергєєв зробив точну дальню передачу на лівий край штрафної на Антона Корольчука. Останній пробив в ближній кут. Воротар Мирослав Лютнянський не зумів зреагувати і був змушений виймати шкіряну кулю з власних воріт – 2:0. Господарі спробували переломити хід поєдинку. Так на 57-й хвилині в одній з атак мукачівської команди гості порушили правила проти невтомного Володимира Бабича і арбітр Андрій Шульте призначив пенальті. Капітан Василь Варга пробив в правий нижній кут, і хоч воротар Сергій Швець вгадав напрямок польоту м'яча, та не зміг його відбити – 1:2. На 81-й хвилині господарі провели швидку контратаку. Володимир Бабич промчав правим краєм, увійшов до штрафної суперника, відтягнув на себе воротаря і відпасував на Олександра Русина. Останньому залишалось влучити в порожні ворота – 2:2. На 88-й хвилині мукачівські захисники та воротар не порозумілись у власній штрафній і Мирослав Лютнянський був змушений порушити правила проти форварда Андрія Хрипка. Арбітр не вагаючись вказав на 11-метрову позначку. Пенальті взявся реалізовувати воротар Сергій Швець, який розвів м'яч та свого візаві по різних кутах і встановив остаточний рахунок – 3:2 на користь команди ФК «Буча».
Результати 14 туру чемпіонату Закарпаття-2010 з футболу:
«Ф. Медвідя» – «Берегвідейк» 0:2 (юнаки – 2:6); «Вишково» – «Метеор» 5:2 (2:1); «Поляна» – «Верховина» 5:0 (3:0); «Карпати» – «Севлюш» 1:5 (1:2).
Лідером залишаються «Берегвідейк», у якого 37 очок та 43 забиті м'ячі в активі. На 6 пунктів менше та гра в запасі у середнянців, які другі. 29 очок у «Поляни», котра на 3-й сходинці. Четверті – «Метеор», у якого 24 залікові бали. П'ятими залишились мукачівці, у яких 20 очок і гра в запасі. З 7-го на 6-е піднялись вишківці, у яких 19 пунктів. З 6-ї на 7-му опустились «новодавидківці», у яких 18 очок. Замикають таблицю рахівчани, у яких 4 бали та 50 пропущених м'ячів. Кращими голеодорами залишаються середнянець Руслан Соскида та берегівчанин Юрій Чонка, у яких по 11 м'ячів. 10 – на рахунку полянця Богдана Костика.
В першості серед юнаків мукачівці з 24 очками і грою в запасі опустились з 4-го на 5 місце і відстають від лідерів берегівчан на 8 очок.
В неділю 15 серпня в рамках 15 туру ФК «Мукачево» зірає в Міжгір'ї проти місцевої команди.
Євген Свищо.
{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%A4%C3%90%C2%9A+%C3%82%C2%AB%C3%90%C2%9C%C3%91%C2%83%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%87%C3%90%C2%B5%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%BE%C3%82%C2%BB;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}