Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Спортивні новини “Динамо” зберігає шанси на вихід до групового раунду Ліги Чемпіонів.

“Динамо” зберігає шанси на вихід до групового раунду Ліги Чемпіонів.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший
Це головний висновок, який можна зробити з підсумку першої гри проти амстердамського «Аякса». Могло б бути й гірше, адже моментів біля воріт «Динамо» було створено чимало, як за рівних складів, так і за чисельної переваги амстердамців. І рахунок міг би бути більш невдалим, ніж 1:1, коли за певних обставин киянам необов'язково буде перемагати на виїзді.
За підсумкову нічию киянам варто подякувати 17-річному дебютанту команди Максиму Ковалю, який кілька разів рятував «Динамо» у складних ситуаціях та Олегу Гусєву, який вдало використав чи не єдину стовідсоткову нагоду, створену біля воріт «Аякса» за весь матч.
Нагоду цю важко назвати продуктом колективних дій киян, момент майже повністю є «заслугою» опорного хавбека Ено, котрий вдало скинув м'яча собі за спину, що призвело до виходу Гусєва сам-на-сам. Самотужки динамівці зробили для голу замало - навіть на фоні кількох блідих ігор на старті сезону. «Динамо» було невиразним в атаці, і це не може не викликати тривоги за результат гри-відповіді, адже за тиждень, що лишився до неї, оборонці «Аякса» можуть набрати трохи кращу форму.
Кращу форму повинна набрати і вся команда Мартіна Йола, адже було помітно, що, наприклад, Суарес ще далекий від звичного для себе стану, що приніс йому славу одного з найрезультативніших форвардів Європи. Втім, і теперішній Луїс кілька разів втікав від Попова, котрий поступається йому у швидкості принаймні вдвічі, та небезпечно завершував атаки команди.
Складалося враження, що «Аякс» був готовий до нічиєї заздалегідь, але й проти власної перемоги, звісно, не заперечував, тому вперед йшов, контроль над грою налагодив, але надбажання, яке принесло б йому перемогу поки що не продемонстрував.
Таке бажання було, наприклад, у Шевченка, якого Газзаєв, вочевидь незадоволений формою Мілевського, зробив єдиним центрфорвардом. Андрій дуже старався, кілька разів намагався продертися в силовій манері крізь захист Аяксу, але виходило в нього небагато, бо основна увага опонентів-захисників була прикута саме до капітана «Динамо».
Щодо інших гравців групи атаки, то і Гусєв, і Ярмоленко були активні, але дещо обмежені у грі. Олегу заважав брак практики, наприкінці гри він відверто «наївся», і його прохання заміни в Газзаєва було цілком очікуваним. Андрію ще більш заважала нестача майстерності у завершальній фазі атаки, двічі він добре проходив правим флангом імені зіркового Ван дер Віля, але не робив класної націленої передачі.
Втім, на можливу передачу, окрім Шевченка, ніхто все одно не зміг би відгукнутися, хавбеки киян були занадто завантажені у центрі поля, де часто-густо не встигали за суперниками. Це призводило до нервування навіть у досвідченого Вукоєвіча, а молодий Гармаш просто був сам не свій, і його обличчя після безглуздо заробленого вилучення красномовно казало про те, що він усвідомлює «необов'язковість» своїх фолів. Єрьоменко ж просто провалив гру, одного разу віддавши пас на Коваля у стилі Джеррарда на Євро-2004, програвши більшість єдиноборств та не продемонструвавши якоїсь вигадки в атаці, ще й примудрився пробити у небеса з непоганої позиції наприкінці гри.
Якийсь лад у центрі поля в «Динамо» з'явився лише після появи Ель-Каддурі, котрий і у відборі встигав попрацювати, і м'яча притримати, і атаку розпочати. Марокканець трохи вгамував півзахист нідерландців, а його взаємодія з новачком Андре справила непогане враження.
Бразильський дебютант «Динамо» був активним, до чого його зобов'язувала роль висунутого нападника, а от ККД його дій залишав бажати ліпшого. Епізод, коли він у кращих традиціях Мілевського впав у центрі поля в ситуації, коли можна було спробувати втриматися на ногах та втекти наодинці до воріт Стекеленбурга справив неприємне враження. Та й штрафний з суперпозиції на останніх хвилинах можна було б дати виконати комусь іншому, адже у Антосі Андре стандарти практично не виконував. Додати до цього загублену нагоду на останній хвилині і стає зрозуміло, що при всій активності юнака, ставку на нього робити ще дуже ризиковано.
То ж наявність проблем у грі киян цілком очевидна, і повертаючись до початку розмови про гру треба зазначити: команді пощастило, що Газзаєв вирішив довіритися Ковалю у відповідальній грі. Можливо, цим рішенням осетин зберіг собі посаду наставника «Динамо». Питання лише у тому, наскільки надовго.

У Міжгір'ї мукачівці долали спеку, дрібний фол та неякісний стан футбольного поля
Минулого уїк-енду футбольні клуби зіграли ігри 15 туру чемпіонату Закарпаття-2010. Для ФК «Мукачево» виїзна гра в Міжгір'ї була стартовою в 2-му колі. Першими на, м'яко кажучи, неякісний газон місцевого футбольного поля вийшли молодіжні склади. Для мукачівських юнаків залишилась пам'ятною суха нічия проти місцевої команди у минулорічному чемпіонському сезоні. Традиційно один з найактивніших Роман Пуга в першій третині матчу втратив кілька нагод відкрити рахунок. А от коли на 27-й хвилині під час атаки лівим флангом півзахисник гостей Олександр Бако середнім пасом вивів Романа один-в-один з воротарем, форварду залишалось тільки перекинути останнього – 1:0. Міжгірці кинулись відіграватись та на 36-й хвилині наразились на швидку контратаку. Триходівка Олександр Бабинець – Роман Пуга – Іван Делеган завершилась точним ударом останнього в правий нижній кут – 2:0. Господарі спробували використати метод несподіванки і вже на 2-й хвилині 2-го тайму їх форвард Микола Мушка ударом головою відіграв один м'яч – 2:1. Однак одразу після розіграшу з центра поля мукачівці провели швидку атаку лівим краєм. Олександр Бабинець довгим пасом знайшов у штрафній нападника Івана Делегана, який метрів з 6-ти влучив в правий нижній кут і зробив дубль – 3:1. На 45-й хвилині гри Делегана вивели один-в-один з воротарем. Форвард оформив перший у сезоні хет-трик і встановив остаточний рахунок 4:1 на користь нашої команди.
Значно важчим видався звітний тур для головної мукачівської команди. Першу четверть матчу тривала в'язка боротьба на підступах до штрафних майданчиків. На 20-й хвилині гості провели першу небезпечну атаку через лівий фланг. Володимир Бабич коротким пасом вивів на ударну позицію нападника Олексія Остафійчука. Після удару останнього шкіряний підступно низом летів у ворота, але воротар міжгірців Олександр Красняник відбив і з другої спроби заволодів ним. Господарі відповіли миттєво – на удар з льоту наважився форвард Іван Скопич. М'яч летів під перекладину, та воротар Мирослав Лютнянський відбив і з другого разу забрав м'яча до рук. Через хвилину на удар з 25-ти метрів наважився мукачівський захисник Сергій Кундрик. Шкіряна куля летіла під перекладину, та Олександр Красняник відбив. На 27-й хвилині віч-на-віч з воротарем вивели Володимира Бабича, який відкрив рахунок – 1:0. В останню п'ятихвилинку 1-го тайму мукачівці віддали ініціативу супернику і ледь не поплатились. Спочатку на 43-й хвилині захисники дозволили пробити метрів з 25-ти форварду міжгірців Михайлу Василевському. М'яч летів в лівий нижній кут, та Мирослав Лютнянський відбив. А на останній хвилині першого тайму господарі вивели віч-на-віч з воротарем прудконогого захисника Ігоря Марковича. Цього разу Лютнянський скоротив кут обстрілу і врятував команду від майже стовідсоткового голу. Другий тайм перетворився на «побоїще». Гравці обох команд жорстко зустрічали суперника ще на чужій половині поля. При цьому господарі під впливом підігрітих алкогольними напоями фанатів застосували тактику дрібного фолу. Внаслідок цього один за другим сідали на лавку запасних травмовані мукачівці. Діставалось і суддям. Особливо боковому, який був ближче до трибуни. В його сторону летіли навіть «камінці». Як наслідок кілька хороших атак за цілий тайм. Спочатку на 67-й хвилині півзахисник гостей Іван Бандурович зі штрафного метрів з 30-ти поцілив в лівий нижній кут, однак Олександр Красняник у стрибку забрав м'яча до рук. На 89-й хвилині Бандурович вже асистував Антону Герцу, та після удару останнього знову на висоті був воротар. Гра завершилась з рахунком 1:0 на користь нашої команди.
Центральне протистояння звітного туру пройшло в Середньому, де місцева команда приймала «Поляну». На 48-й хвилині 11-й м'яч у сезоні на свій рахунок записав нападник полянців Богдан Костик, який відкрив рахунок. На 70-й хвилині моторний полянський півзахисник Олександр Браєр подвоїв рахунок. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь гостей. Юнаки розписали мирову 2:2.
Результати решти ігор 15 туру: «Севлюш» – «Берегвідейк» 1:4 (юнаки – 0:1); «Вишково» – «Ф. Медвідя» 2:1 (0:0); «Ялинка» – «Боржава» 1:2 (6:1). Гра 8 туру: «Ялинка» – «Верховина» 2:0 (3:0). Матч 19 туру: «Метеор» – «Карпати» 4:2 (4:2).
Всі результати ігор за участю іршавської «Бужори» анульовано. На 19 серпня лідером залишаються берегівчани, у яких 37 очок при різниці м'ячів 42 – 3. З третього на друге місце піднялись полянці, у яких на 8 пунктів менше. З 2-ї на 3-ю сходинку опустились середнянці, у яких 28 балів та гра в запасі. Четвертими йдуть пістрялівці, які мають в активі 24 очки. На чотири пункти і одну гру менше у мукачівців, які поки п'яті. Вишківці з 19 пунктами шості.
Серед юнаків лідирують берегівчани, у яких 32 очки. На 5 пунктів менше та найбільше забитих м'ячів (37) – у полянців, які другі. 26 балів та 3-я сходинка в активі середнянців. Мукачівці мають 24 очки і найменше пропущених м'ячів (9) і піднялись з 5-ї на 4-ту сходинку. З 4-ї на 5-ту опустились виноградівці, у яких 22 очки.
В неділю, 22 серпня, на стадіоні «Авангард» пройде центральне протистояння 16 туру – «Мукачево» – «Середнє».

Євген Свищо.

{linkr:related;keywords:%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%B2%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B3%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%80%C3%90%C2%B4;limit:5;title:%C3%90%C2%A1%C3%90%C2%B2%C3%91%C2%8F%C3%90%C2%B7%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%BD%C3%91%C2%8B%C3%90%C2%B5+%C3%91%C2%81%C3%91%C2%82%C3%90%C2%B0%C3%91%C2%82%C3%91%C2%8C%C3%90%C2%B8}