Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини культури ДО 170-РІЧЧЯ МІХАЯ МУНКАЧІ БУДЕ ВИСТАВКА

ДО 170-РІЧЧЯ МІХАЯ МУНКАЧІ БУДЕ ВИСТАВКА

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Минулого вівторка в малій залі міської ради відбулася прес-конференція з нагоди відкриття виставки “Імпресії Мункачі – 2013”, присвяченої 170-й річниці з дня народження всесвітньо відомого живописця, нашого земляка Михая Мункачі. Одним з організаторів виставки є кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого та декоративно прикладного мистецтва Закарпатського художнього інституту Аттіла Коприва, який і розповів про мету виставки:
- Сама ідея проекту – зробити мистецьку акцію, яка б була пов’язана з Мункачі, якого знають і шанують в цілому світі. В галереї будуть виставлені роботи, які є результатом червневого пленеру в Рахові.  Традиція пленерного живопису не є прерогативою самого Михая Мункачі, але окремі його роботи вже містять задатки імпресіонізму. А пленер, як мистецьку акцію, обрали тому, що такий стиль є домінантним для художників Закарпаття. Крім цього, експозицію доповнять роботи на тему Мункачі та лекція про проект голови Об’єднання мистецтва та культури Карпатського регіону Ласло Орі.
Загалом, буде виставлено близько 30-ти робіт від 22 художників. Виставка розпочнеться 17 вересня в Мукачівський картинній галереї та триватиме два тижні, після чого поїде в Київ, Будапешт, Німеччину, та в проекті – Америка, де Михая Мункачі теж знають та шанують.
Каріна Корольова

Настіпні новини:
Попередні новини:
 • Євреї Мукачева святкували юдейський Новий рік
 • Представили Україну на Міжнародному фестивалі у Франції
  З 2 по 14 серпня 2013 року хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Волонтира…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">Представили Україну на Міжнародному фестивалі у Франції
 • Мукачівці насолоджувались патріотичною піснею в центрі міста
  У рамках загальноміських масових заходів, присвячених Дню Незалежності України, в дворі Мукачівської дитячої художньої школи ім. Мункачі проходив конц…
  ', 270);" onmouseout="hidettip();">Мукачівці насолоджувались патріотичною піснею в центрі міста
<< Попередня сторінкаНаступна сторінка >>

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".