Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «МУКАЧІВСЬКОЇ РАТУШІ» НЕ ВИЙШОВ

ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «МУКАЧІВСЬКОЇ РАТУШІ» НЕ ВИЙШОВ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Шанувальники «Ратуші» запитували у четвер свою газету в кіосках, але її не було в продажу. Чому? Як нам стало відомо, готовий номер газети відмовилася друкувати Мукачівська міська друкарня через борги видання за минулий і нинішній роки. З вересня 2012 року по вересень 2013 року, тобто за 1 рік, газета отримала фінансування з міського бюджету лише на 23 тисячі гривень, хоч на обов'язкові платежі (зарплата 3 журналістів, друк газети, податки) їй потрібно в рік 156 тисяч гривень. І все одно газета виходила.
Хоч «Мукачівська Ратуша» за 4 роки свого існування посіла достойну нішу в мас-медійному просторі не тільки Мукачева, але і краю, її передплачують не тільки в місті і районі, але і в багатьох населених пунктах області, її було відзначено і нагороджено як одну з кращих газет Закарпаття, нині стоїть питання про припинення її існування через брак коштів у міській казні. Коментарі зайві.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".