Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Подарунок листоношам в день села Ракошино

Подарунок листоношам в день села Ракошино

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Днями в с.Ракошино Мукачівського району відбулася значна подія. Саме цього дня всі мешканці та гості святкували День села. На яскравому святі, організованому місцевою громадою, було відзначено нагородами та цінними подарунками працівників різних галузей народного господарства,  передових діячів та почесних жителів Ракошина.
Не оминули увагою на святі й листонош. Адже саме вони за будь якої погоди: чи то спека, чи дощ,  чи лютий холод, старанно виконують свою роботу. З радістю допоможуть в будь яку хвилину стареньким бабусям і дідусям, за проханням  принесуть додому ліки, чи продукти, приймуть для оплати квитанції за комунальні послуги; це ті жінки, котрі гордо представляють честь Укрпошти і наостанок просто підтримають добрим словом і порадою.
Так за підтримки народного депутата Віктора Балоги та сільського голови Василя Коштури отримали спеціально обладнані велосипеди та щиру подяку за сумлінну роботу: начальник СВПЗ Ракошино - Олена Кириленко, заступник начальника - Наталія Попович, листоноші: Гевці Тюнде, Товт Ганна, Кармазін Аранка, Логойда Наталія та Данкулич Марія. Віднині працівникам відділення не можна працювати неякісно. Директор ЗД УДППЗ «Укрпошта» Ростов Микола та начальник ЦПЗ № 1 Мукачева Гордубей Тетяна щиро вдячні спонсорам за підтримку. Там, де керівники районів і населених пунктів розуміють важливість  і соціальну спрямованість пошти – поштова галузь має майбутнє.
Центр поштового зв’язку № 1 ЗД УДППЗ «Укрпошти»
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".