Для спокійної старості потрібна не лише пристойна пенсія, а й постійне відчуття своєї потрібності, своєї причетності до життя. І більшість учасників мистецьких колективів, зокрема, пенсійне товариство «Батєво разом», Берегівського пенсійного клубу ім. Шандора Петефі, пенсійні товариства з Шарсентмігаль ( Угорщина), сіл Велика Бігань, Нодьберег, Яноші, що на Берегівщині, показали глядачам, що вони вроджені організатори, люди що не здаються старості. Вони сповнені почуття гумору, любові до народної пісні, танцю, поетичного слова... Пенсіонери – люди милосердні. Перед тим, як вийти на сцену аматори з села Опой (Угорщина) побували в обласній дитячій лікарні й передали маленьким пацієнтам подарунки та побажали хлопчикам і дівчаткам швидшого одужання.
Кажуть, що пісня і танець – рідні брат і сестра. Отож атмосфера родинного тепла, народної пісні панували протягом всього концерту. Переважали народні пісні. У них, як відомо, душа народу. І більшість виконавських колективів на крилах пісень облетіли сусідні села, райони, побували із творчими звітами у зарубіжних друзів. І в Мукачеві самодіяльні виконавці демонстрували майстерність, талант...
На сцені перебували переважно жіночі співочі колективи. І ці чудові жінки переконали: кожна з них у будь-якому віці може бути щасливою. Навіть тоді, коли починає здаватися, що все втрачено, що повноцінне життя і щастя – в минулому. Ні, життя – це вміння робити себе щасливим. А для цього, окрім іншого, насамперед слід пізнати себе, активно боротися із своїми «внутрішніми хворобами» і переможно входити в кожен новий життєвий етап.
Перша Міжнародна зустріч ветеранів праці в Мукачеві «Життя рокам» показала, що в обох споріднених країнах є палкі ентузіасти боротьби із старістю, які все роблять, аби й інші пенсіонери сповна відчули тепло здружених сердець і сказали: ми не самотні – поруч ветеранські друзі і невмируща народна пісня.
Головним підсумком цього мистецького дійства є те, що у нашій багатонаціональній державі – Незалежній Україні мають змогу представники усіх націй і народностей вільно, багатогранно, відроджувати, розвивати й передавати молодому поколінню на будь-якій національній мові безсмертні твори невмирущої самобутньої народної творчості.
На закінчення мистецького дійства голова Мукачівського міського клубу угорськомовних пенсіонерів Адальберт Боруж щиро подякував Мукачівському міському голові Золтану Ленд'єлу, заступнику міського голови Михайлу Лабошу, керуючому справами міськвиконкому Олександру Галаю за посильну допомогу в підготовці та проведенні цього цікавого, об'єднуючого й пам'ятного заходу.
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.