Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ. Зустріч у Центральній міській бібліотеці

НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ. Зустріч у Центральній міській бібліотеці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Урок патріотизму з учнями військового ліцею за участі ветерана Великої Вітчизняної війни Галини Плахотник-Головко та майора у відставці Василя Нагірного проведено і у Мукачівській центральній міській бібліотеці ім. О.Духновича. Про історичні події жовтня 1944-го року, які відбувалися на території Закарпаття та, зокрема, в Мукачеві, про те, які війська першими вступили в місто, та як його жителі зустрічали своїх визволителів і, на жаль, про трагічні втрати в роки війни вела мову провідний бібліотекар сектору краєзнавчої літератури Тетяна Туряниця.
Пізнавальною для присутніх була розповідь ветерана військової служби, майора у відставці Василя Нагірного, який говорив про військові частини і з'єднання, які відзначилися в боях за визволення Закарпаття та про вулиці нашого міста, які названі в честь визволителів: вул. Ген. Петрова, вул. 26 Жовтня, вул. І.Підопригори.
У своєму виступі ветеран Великої Вітчизняної війни Галина Юріївна Плахотник-Головко відзначила: „Висока місія, яку виконували червоноармійці, – визволення Закарпаття від фашистського окупанта, а відтак – народів Європи, вела їх через перевали, бої, втрати, тяжкі й виснажливі переходи до того великого дня, коли на увесь світ пролунало: „Перемога".
Напередодні для користувачів бібліотеки була оформлена книжково-ілюстративна виставка-спогад „Визвольний жовтень 1944-го року...", окремий розділ якої був присвячений визволенню від німецько-фашистських окупантів нашого рідного міста.
Після визволення міста сотні молодих мукачівців – юнаків і дівчат – добровільно вступили в Червону Армію й 4-й Чехословацький армійський корпус, щоб зробити і свій вагомий внесок у розгром фашистських поневолювачів. В боротьбі проти фашизму в роки Другої світової війни загинуло понад 140 мукачівців". Такі дані наводить „Книга пам'яті України".
...І нехай кожна прочитана сторінка знов нагадає якою дорогою ціною прийшло у наш край визволення. Схилімо голови в глибокій скорботі, воздаючи данину шани і пам'яті всім тим, хто загинув в роки війни, хто після тяжких ран передчасно пішов з життя. Доземний уклін і перед нині живими ветеранами Великої Вітчизняної, які пронесли через лихоліття війни любов до Батьківщини.
Тетяна Туряниця, провідний бібліотекар сектору краєзнавчої літератури Мукачівської центральної міської бібліотеки ім. О.Духновича

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".