Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Новини суспільства Фестиваль-конкурс виконавців патріотичної пісні «Сурми звитяги»-2011 в Мукачеві

Фестиваль-конкурс виконавців патріотичної пісні «Сурми звитяги»-2011 в Мукачеві

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Віддаляючись від нас у часі, Велика Вітчизняна війна і виборена в ній Перемога не відходять у небуття, не припадають архівним пилом, а зберігаються в спогадах, розповідях, фільмах та оспівуються в піснях. Тому фестиваль-конкурс виконавців патріотичної пісні «Сурми звитяги», який був заснований з метою відродження і популяризації патріотичної пісні, виявлення талановитої та обдарованої молоді й залучення її до активної участі в культурному житті Закарпаття, став подією для мукачівців.
Засновниками та організаторами фестивалю є Мукачівський Будинок школярів, Управління освіти міськвиконкому, відділ у справах молоді і спорту та міськрайонна організація Товариства Сприяння Оборони України. Фестиваль-конкурс проводився у три тури, перші два з яких були відбірковими і відбулися навесні цього року (28 квітня та 9 травня). В фінальному турі, який був приурочений до 67-ої річниці визволення Мукачева від фашистських загарбників і проходив в актовому залі Будинку школярів, брали участь кращі солісти, вокальні дуети, тріо та ансамблі середніх та старших класів загальноосвітніх шкіл і позашкільних закладів. Учасники виконували сучасні патріотичні, стрілецькі пісні та пісні військової пори, такі як «Мати тополя», «Йшли селом партизани», «Повіяв вітер степовий», «Журавлі», «Балада про мальви», «Вальс фронтової сестри», «Україно моя» та інші.
Переможцями фестивалю-конкурсу «Сурми звитяги» стали: в номінації «Солісти» - Мар'яна Окс (І місце, Будинок школярів); Сергій Лавкай (ІІ місце, ЗОШ № 6); Тімея Сливка (ІІІ місце, ЗОШ №10); в номінації «Дуети та тріо» - тріо студії естрадної пісні «Акорд» Мукачівського Будинку школярів (І місце); Евеліна Романко та Юлія Личко (ІІ місце, ЗОШ № 7); в номінації «ансамблі» – ансамбль НВК «Первоцвіт» (І місце); ансамбль ЗОШ № 1 (ІІ місце); ансамбль ЗОШ № 11 (ІІІ місце). Переможці та учасники конкурсу були нагороджені дипломами та цінними подарунками міськвиконкому, грошовими преміями міськрайонної організації ТСОУ. Хочеться побажати фестивалю «Сурми звитяги» подальшого розвитку та творчих успіхів його учасникам у відродженні та популяризації військово-патріотичної пісні.
Будинок школярів

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".