Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини У Мукачеві підтвердили цифрами і фактами, як невиплати Держказначейства блокують життя у місті

У Мукачеві підтвердили цифрами і фактами, як невиплати Держказначейства блокують життя у місті

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Щоб не бути голослівними у своїх твердженнях щодо катастрофічного стану у взаємовідносинах органів місцевого самоврядування та органів Державної казначейської служби наведемо конкретні цифри такої ситуації на прикладі Мукачева, міський голова якого ще в минулого році просив втрутитися в її розв’язання вище керівництво країни.
Станом на 1 липня 2013 року не проведеними органами Державної казначейської служби України є 85 тисяч 387 гривень на капітальний ремонт житлового фонду, внаслідок чого не здійснено оплату за наступні роботи: капітальний ремонт покрівлі по вул.Гойди, проектні роботи по капітальному ремонту покрівлі буд.2 по вул.П.Набережна, проектні роботи по капітальному ремонту покрівлі буд.34 по вул.Г.Петрова, проектні роботи по капітальному ремонту покрівлі буд.106 по вул.Сороча, експертиза ПР (проектних робіт) по капітальному ремонту покрівлі буд.2 по вул.П.Набережна, експертиза ПР  по капітальному ремонту покрівлі буд.34 по вул.Г.Петрова, експертиза ПР  по капітальному ремонту покрівлі буд.106 по вул.Сороча.
На благоустрій міста профінансовано з міського бюджету м.Мукачево, а казначейством не проведено платежів на суму 378 тисяч 20 гривень за виконані роботи: капітальний ремонт тротуару по вул.Фурманова, капітальний ремонт тротуару по вул.Шевченка, проектні роботи по капітальному ремонту тротуарів по вул.К.Карого, проектні роботи по капітальному ремонту тротуарів по вул.Локоти, проектні роботи по капітальному ремонту перехрестя по вул.Митрака-Одеська, проектні роботи по капітальному ремонту тротуарів по вул. І.Зріні.
Капітальних вкладень з міського бюджету профінансовано, а казначейством не проведено платежів на суму 329 тисяч 248 грн на: реконструкцію перехрестя вулиць Матросова-Ак.Морозова-Кооперативна, капітальний ремонт даху та частини приміщень ЦБС (Центральна бібліотека) по вул. Духновича, 1, проектні роботи по капітальному ремонту дворового фасаду СЗОШ №4 по вул.І.Зріні, 34, капітальний ремонт цокольного приміщення хірургічного корпусу ЦРЛ по вул..Пирогова, 9-13 в м.Мукачево (ліве крило), капітальний ремонт будівлі по вул.Космонавта Бєляєва, 8 (міськрайоний суд), проектні роботи по будівництву каналізаційних мереж по вул.Крилова, Гвардійська, Стефаника з влаштуванням КНС шахтного типу, реконструкція водопроводу по кварталу вул.Дзержинського-Росвигівська.
До перерахованого додайте програми соціального захисту дітей, соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді, видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, ліквідація забруднення навколишнього природного середовища…  Усього  біля 12 мільйонів гривень спрямовано по спеціальному фонду бюджету м.Мукачево, з яких 7 мільйонів 917 тисяч 446 гривень не проведено органами Державної казначейської служби  станом на 1 липня 2013 року.
Ситуація, якщо не катастрофічна, то близька до такої.  І вищенаведене не для того, щоб безпідставно когось звинувачувати, або привертати увагу до чиєїсь персони.  Воно, як і зверненення міського голови Золтана Ленд’єла на адресу Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Президента України Віктора Януковича, спрямоване на пошук виходу з ситуації, яка, як нам здається, не покращується, а тільки всіляко замовчується.
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому
Від редакції: Заручником Держказначейства стала і «Мукачівська Ратуша». У 2012 році редакція газети через блокування казначейства не отримала 34 тисячі гривень, цей борг не покрито й до сьогодні. Через невиплати страждає не тільки редакція, але й колектив міської друкарні, ми не маємо змоги розрахуватися з друкарнею за друк нашої газети.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".