Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини РОБОЧІ МІСЦЯ БУДУТЬ БРОНЮВАТИ. НЕ ДЛЯ ВСІХ

РОБОЧІ МІСЦЯ БУДУТЬ БРОНЮВАТИ. НЕ ДЛЯ ВСІХ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Про роботу Мукачівської міськрайонної інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) в місті за дотриманням будівельних і архітектурним норм на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради доповідав начальник інспекції ДАБК у Закарпатській області Василь Коблик. Він відзначив, що робота інспекції ДАБК спрямована на зменшення випадків самовільного будівництва, збільшення забудовників та отримання дозвільних документів. Так, приміром, спрощено дозволи на індивідуальне будівництво. Якщо будова має менше 300 кв. м., то у ДАБК подається повідомлення, якщо більше – декларація, коли ж будова 4-5 категорії складності, то видається дозвіл на ведення будівельних робіт у дозвільному центрі. Торік у Мукачеві прийнято 40583 кв.м. житла, площа соцкультпобуту – 56125 кв.м., виробнича площа – 10793 кв.м. З порушників забудови стягнуто штрафів на суму 102.683 грн. Виконком вирішив, зокрема, провести моніторинг об'єктів, які використовуються, але не здані в експлуатацію. Василь Коблик повідомив також, що з 1 січня 2013 року втрачає чинність наказ Мінрегіонів про лібералізацію покарань щодо самовільного будівництва, надалі штрафи за це суттєво буде підвищено. За наказом Мінрегіонів від 24.06.2011 р. можна прийняти в експлуатацію самовільно побудований до 2009 року житловий будинок за спрощеною системою. Для цього необхідно мати відповідне рішення міськвиконкому, державний акт на землю і технічний звіт ліцензованої організації на цей будинок й сплатити відповідний штраф.
Коментуючи повідомлення, міський голова Золтан Ленд'єл підкреслив, що халтури на будівництві в Мукачеві не має бути, адже в місті здавна склалися будівельні традиції, яких потрібно дотримуватись і місцеве самоврядування несе відповідальність про архітектурну привабливість Мукачева. Не можна дозволяти будівництво «ангарів» у центрі міста.
Коли ж було заслухано питання про виконання рішення 11 сесії міської ради 6 скликання від 30.06.2011 року № 222 «Про порядок надання цільової одноразової адресної грошової допомоги громадянам Мукачева, квартири яких відключені від центрального теплопостачання, для встановлення автономного опалення», Золтан Ленд'єл зауважив, що в грудні минулого року споживання газу зменшилося в порівнянні з груднем 2010 року на 2,9 мільйона кубометрів газу, економія по закладам освіти торік склала 16 мільйонів гривень. Тож відмова від центрального теплопостачання, яке коштувало як населенню, так і бюджетним організаціям на кілька порядків більше, пішло всім на користь. Економії газу сприяло й те, що частина населення перейшла на електроопалення. Закарпаття, до речі, єдина в Україні область, яка повністю перейшла на автономне опалення. Приємно, що переважна більшість незахищених верств населення отримала від міськради допомогу на встановлення індивідуального опалення.
З метою забезпечення тимчасової зайнятості безробітних, які перебувають на обліку в міському центрі зайнятості, для виконання суспільно-корисних робіт, які сприятимуть соціальному розвитку Мукачева виконком вирішив рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності організувати роботи по організації тимчасової зайнятості безробітних за рахунок коштів підприємств, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Міському Центру зайнятості доручити залучення незайнятих громадян до оплачуваних громадських робіт, орієнтовно 355 осіб у 2012 році, зокрема, до впорядкування меморіалів, пам'ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих воїнів Вітчизни і утримання в належному стані цвинтарів; благоустрій та озеленення територій, об'єктів соціальної сфери; догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров'я; різноманітні кваліфіковані та некваліфіковані роботи для підприємств, які сприяють їх стабільній роботі...
У питанні про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту на 2012 рік, ухвалено рішення виконкому встановити підприємствам, установам та організаціям бронювання робочих місць на 2012 рік для працевлаштування працездатних громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, в кількості 11 чоловік. Названим керівникам забезпечити обов'язковий прийом на роботу осіб на заброньовані робочі місця за направлення міського центру зайнятості. У разі відмови в прийомі на роботу громадян із числа соціально незахищених категорій в межах встановленої броні з підприємств, установ, організацій стягується штраф за кожну таку відмову в розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат.
Актуальним було і питання про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому в 2011 році. Торік опрацьовано 7252 звернення. Як показав аналіз актуальними були питання надання одноразової допомоги на опалення, приватного будівництва, житлово-комунального господарства, землекористувань.
На виконкомі розглянуто також питання, подані службою в справах дітей, про укладання договорів житлового найму, взяття на квартирний облік і зняття з нього, про приватизацію квартир і будинків, оформлення прав власності, будівництво тощо. Затверджено Положення про опікунські раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) та її складу.
Виконком вирішив визнати ТзОВ «І.Т.В.Сервіс» ММКП «Житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 3», ММКП «Житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 5» виконавцями послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків; послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій; послуги з ремонту приміщень, будинків Мукачева.

Схожі новини:
Настіпні новини:
Попередні новини:

 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

ВІДЗНАЧИЛИ 1150-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ РУСІ - У 862 році князь Моравський Ростислав запросив з Конста�...
Жителі Мукачева влаштували різанину у ресторані - Вечірньої пори для надання медичної допомоги в Мукачі�...
ЗУСТРІЧ ПОБРАТИМІВ - На державному кордоні України зі Словаччиною (КПП Ужго...
Правове виховання в Мукачівському РЦДЮТ - У рамках проведення  тижня  правового виховання&nb...;
І В НАС ЗАПОЧАТКОВАНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ - «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошт...
МУКАЧЕВУ ПІШОВ 1120 РІК - Відкривати величну програму святкування Днів Мукачев�...
ПРОФСПІЛКА ЖИВЕ І ПРАЦЮЄ - Як розповів мені голова профкому ПАТ «Мукачівський за�...

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets
brekets
brekets

Авторизація

Останні оголошення

 • Рассылка объявлений на доски в интернете
 • металообробні верстати
 • металообробні верстати
 • Деревообробні верстати
 • ТОВ Фармаси Украина
 • Продаємо побутову техніку б/ж
 • Земельный участок 15сот.-Львов-ЗымнаВода (р-н "Эпицентра")-с
 • Приймаємо на реалізацію побутову техніку
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval

"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".