Мукачівська Ратуша

Новини Мукачева. Новини Мукачівського міськвиконкому, оголошення Мукачева

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Політичні новини ПРО ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ДУМАЄМО ВЖЕ ТЕПЕР

ПРО ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ДУМАЄМО ВЖЕ ТЕПЕР

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Учора відбулося засідання виконкому Мукачівської міської ради. Першим на порядку денному стояло питання про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року, затвердження кошторисів, штатних розписів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
У повідомленні про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Мукачева за 2012 рік відзначено, зокрема, що в економіці міста відбулись певні позитивні зрушення. Рівень середньомісячної заробітної плати за грудень 2012 року становив 2697,55 грн., що у відповідності до відповідного періоду попереднього року збільшилася на 8,8 відсотка. За 2012 рік підприємства Мукачева залучили $ 9,6 мільйонів прямих іноземних інвестицій, темп зростання до початку звітного року склав 112,7 відсотка. Позитивне сальдо торгівлі товарами за результатами 9 місяців 2012 року склало $ 4402,2 тисяч. Коефіцієнт покриття експортом імпорту становить 1,02. На пенсійному обліку по місту перебуває 19020 пенсіонерів, середній розмір пенсій в звітному періоді склав 1271,32 грн. Минулого року створено 3704 робочих місць або 161 відсоток до річного показника. Середньооблікова чисельність працюючих за грудень 2012 року склала 34598 осіб. Великими і середніми підприємствами Мукачева за 9 місяців звітного періоду отримано позитивний фінансовий результат в сумі 41,194 мільйона гривень.
Коментуючи повідомлення про виконання міського бюджету Мукачева за 2012 рік, міський голова Золтан Ленд'єл нагадав членам виконкому, що при ухваленні бюджету міста на 2012 рік попереджав: цифри, «спущені» Мукачеву з Києва нереальні, то ж виконати міський бюджет буде вкрай складно. Так і сталося. Тільки в першому кварталі 2012 року місто для виплати зарплат і сплати за енергоносії змушене було взяти кредит в 15 мільйонів гривень. Цього року ситуація значно краща – за неповних три місяці взяли тільки 1 мільйон гривень кредиту, який майже відразу ж і повернули. Міський голова знову наголосив, що потрібно всіма силами легалізувати виплати зарплат, адже податок з фізичних осіб головна стаття наповнення бюджету. Сьогодні найбільший платник податків – бюджетна сфера. Тільки освіта дає міській казні щомісяця майже 8 мільйонів гривень.
Розглянуто низку питань, поданих службою у справах дітей. Ухвалено рішення встановити з 1 квітня поточного року денну грошову норму за харчування дітей, а саме: у групах з 10,5 та 12-годинним перебуванням дітей – 11 грн.; у групах з 24-годинним перебуванням дітей – 12 грн.
У зв'язку із зверненням перевізників Василя Головачка та Івана Качура про збитковість маршрутів, виконком вирішив розірвати з ними договір на перевезення пасажирів за маршрутами відповідно «Індустріальна – Окружна, 7-4» та «ЗКЛ – Окружна, 7-1». Розглянуто також низку приватизаційних питань.
 

Додати коментар

В коментарях забороняється:
1. Заклики до міжрасової, религійної та міжнаціональної ворожнечі;
2. Заклики до протиправних дій;
3. Образи авторів материалів, інших відвідувачів сайту, адміністрації сайту.
Всі коментарі в яких буде помічено подібний зміст будуть видалені.
За зміст коментарів відповідальність несуть їх автори.
Адміністрація сайту також залишає за собою виключне право видаляти будь-які коментарі без попереджень та пояснень.


Защитный код
Обновить

Останні коментарі

Наша кнопка

Мукачівська ратуша - офіційні новини Мукачівського міськвиконкому

Моменти нашого міста


brekets

Авторизація


"Мукачівська ратуша" це сайт на якому ви завжди знайдете цікаві та найсвіжіші новини міста Мукачево, району, новини Закарпаття та України. Підписавшись на розсилку ви зможете отримувати новини Мукачева з перших рук.

На сайті "Мукачівська Ратуша" ви зможете знайти декілька рубрик на які поділені всі останні новини Мукачева:

Політичні новини - тут зібрані всі матеріали сайту "Мукачівська Ратуша", які мають політичний напрямок. Останні новини міськвиконкому, постанови Мукачівської міської ради, тощо.

Спортивні новини - в цій категорії зібрано спортивні новини Мукачева. Ексклюзивні матеріали, інтерв`ю, репортажі на сайті. Футбол, шахи, баскетбол, бокс, легка атлетика...

Новини суспільства - тут на сайті "Мукачівська ратуша" зібрано всі новини культури, нариси про громадське життя міста Мукачево.

Глас народу! - в цій категорії ви можете написати про те, що вас турбує, написати те чим ви хочете поділитися з іншими, задати питання нашій владі. Отже ваші новини це новини нашого міста - міста Мукачево. Для того щоб додати свій матеріал, треба бути зареєстрованим користувачем зі статусом "автор".